Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a fiúk...

Miért van az, hogy a fiúk szerint "jó csaj vagyok"a lányok szerint "ribi"? Nem értem.

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 22:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Féltékenység!!!
2015. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Great Saiyagirl ***** válasza:

Nem feltétlenül féltékenység. A lányok sokszor észre sem veszik, hogy ribisek, mert azt hiszik amit csinálnak az normális.

Mivel nem ismerünk téged és nem is fogunk (messziről jött ember azt mond, amit akar), így nem tudjuk, hogy tényleg ribi vagy-e vagy sem. De ha a túlnyomó többség a környezetedben azt mondja, hogy az vagy, akkor biztos, hogy nem mindenki mással van a probléma és csak te vagy tökéletes.

2015. okt. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Great Saiyagirl ***** válasza:
Kedves 13. kommentelő. Szeretettel ajánlanám figyelmedbe a szövegértelmezés gyakorlását, mert neked egyértelműen nem megy.
2015. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Egyébként én csak azt furcsállom, hogy általában az ilyen lányok, mint te, kérdező, ha valaki megkérdezi, mi az, ami miatt ribisnek gondolhatnák, egyből rávágják, hogy jajj ők nem csinálnak semmit, sminkelni is alig szoktak, nem hordanak kihivó ruhákat sem, meg ők amúgy pont, hogy nagyon csendesek.. Nálunk az osztályban vannak olyan lányok, akikre tényleg illik ez a leirás és emellett szépek is, még se mondanak nekik ilyeneket a fiúk, hogy 'ahj de jó segged van'. És egyik lány sem tartja őket ribinek. Szóval lehet, el kéne gondolkodnod, tényleg nem te produkálod-e a fiúkat.
2015. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Szerintem egy iskolába nincsenek rib***c lányok,akikre azt mondják talán féltékenységből! Arról meg nem tehetek hogy meg bámulnak,de szerinte m mindenhol ez van✋
2015. okt. 4. 13:29
 16/23 anonim ***** válasza:
10%

#14

Hol hallottal olyat hogy egy riba nclany csendes,meg visszafogott? Pont az ellentete,de ha nekem ezt meg magyarazod lenyugozol:)

2015. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hol irtam olyat, hogy egy ribi visszafogott? :D Tanulj már meg szöveget értelmezni, könyörgöm :"D
2015. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
10%
Az "ilyen"lanyok mint te.pls👌 Nalad mindenki ***** aki esetleg jol nez ki?taka-.-egyebkent tudok szoveget ertelmezni te idiota👏
2015. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
látom, még mindig nem érted :D idióta a jó édes anyukád, az, hogy ilyen valamit hozott világra, mint te :D
2015. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
10%
A te anyad meg egy ertelmetlen f***zt hozott a vilagra:)
2015. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!