Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy csaj, nagyon jóban...

Van egy csaj, nagyon jóban voltunk, én személy szerint megharaguttam rá. Hogyan hozzam a tudatára? Lent jobban elmagyarázom.

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, 7.es votam, ő 6.os mikor barátkozni kezdtünk. Nagyon megszerettem, több mint barát, de mondta, hogy maradjunk csak barátok. Nekem ez is elég volt.

Mindig ha volt valami lelki vagy bármi baja, ott voltam vele. (Ő most lesz 9.es, én pedig 10.es.)

ígért nekem sokmindent, ami lényeg, ígért tablóképet.

Lehet kicsit gyeres, meg minek rinyálok, de már rég megkapták, és nem is hív/ír rám... dumalni ugyanis nem nagyon dumalunk sulik miatt, csak ha osszefutunk nagyritkan..

De mar nincs is kedvem baratkozni vele, multkor osszefutottunk dunaparton, akkor is gyorsan probaltam lerazni.. mert mindig jon valamimasik haverja aztan engem figyelembe se vesz..

szoval a lenyeg:

ezt akarom neki megmondni.. h elfelejtette-e a kepet, meg h milyen szar nekem, hogy ha jon valaki inkabb vele dumal engem eszre se vesz.. szval szeretnek neki beolvasni, csak nem tudom hogyan/mi modon.. milyen alkalom a legjobb hozza .. mert latszik rajta h olyan mintha minden oke lenne, en meg itt "haragszom" ra.. es ez szar. nem tudom mennyire ertheto:)


2014. jún. 23. 21:12
 1/2 anonim válasza:
Hívd el valami nyugis helyre dumálni (ahol kicsi az esélye h bármelyik spanjával összefuthattok) Mondd meg neki mit érzel, hogy haragszol rá. Fontos! Mindezt nyugodtan, kedvesen mondd, ne kiabálj. És ne az legyen a célod hogy jól lejárasd a többi ember előtt. Légy higgadt és laza. Ha jófej, akkor megérti és változtat. Ha nem, akkor lépj tovább! Keress új barátokat! :)
2014. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Majd ha lesz esély elmondim neki.. inkabb nem is gondolok ra:).. koszi a valaszt:)
2014. jún. 28. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!