Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha az osztályban a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az osztályban a fiúk szerint én vagyok a legjobb csaj és állandóan utalásokat tesznek (barátnő, szexuális utalásokat stb. ), félreérthető helyzetbe hoznak, érintkeznek velem stb. Akkor tetszem nekik, vagy mi ez miért csinálják, mit csináljak én?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kor?
2015. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az osztálytársaidban dühöngenek a hormonok.

A guruló krumplit is meghúznák, ha volna rajta punci.

Valószínűleg csinos lehetsz, hogy a legjobb ez szubjektív, mert mindenkinek más "a szép", de ha követed a divatot, és engedsz láttatni magadból ezt azt. Pl, feszes cicanaci, vagy mini vagy ilyesmi akkor ez csak ráerősít arra, hogy ők mindenkit megdugnának.

2015. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
13
2015. okt. 4. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet kanosak....bár...13 evesen nem biztos
2015. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!