Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18éves 12. -esek! Titeket...

18éves 12. -esek! Titeket zavarna egy 16éves 9. -es társasága?

Figyelt kérdés
Tegyük fel sok közös ismerősötök van, sok bennetek a közös és szimpi a csaj csak erősen melankólikus.

2015. okt. 6. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, van nekem 13 éves barátnőm is, tök jókat szoktunk dumálni:) 18l
2015. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért zavarna? Csak azért, mert 2!! évvel fiatalabb? Csak attól, mert valaki 18 éves és végzős még nem lesz felnőttebb a 16 évesnél. (Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy miért 9. osztályos egy 16 éves lány...) Ha van közös téma, ez nem akadály.
2015. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 adam13192 válasza:
Én is 18 éves vagyok, és kb 3 kisebb-nagyobb társasággal szoktam lenni, az egyik 20 évesek, a másik kettő csak 15-16 évesek és az durva hogy jobban szeretem a 16 éves társaságokat, mert ott jobban eltudom engedni magam, valahogy élettel telibbek, bolondok, kavargatnak, hülyéskednek egész nap, és sok más.. Nem tudom, 18 vagyok de bevallom még nagyon bennem vannak az olyan tulajdonságok amiket csak 16 évesek közt tudok kiélni, persze vannak elképzeléseim, meglátásaim, vélemények, amik gyökeresen különböznek a 16 évesekétől, ez az egy talán a baj, ezért ha komolyabb társalgásra vágyom, van hogy inkább a 20 éves barátaimat keresem meg, de ragaszkodom a 16 éves társaságomhoz!!! :3 xdd
2015. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Komoly kérdés?

Csak ha retardált lennék.

19F

2015. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egykorúak mind gyakorlatilag. Miért lenne zavaró. Nincs közöttük 20 év különbség :DD
2015. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!