Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek olyan emberek, mint...

Léteznek olyan emberek, mint Alison DiLaurentis?

Figyelt kérdés
Olyanok, akik már 15 évesen is ennyire jól bánnak a titkokkal, ügyesen használják ki az embereket és zsarolják őket. Ördögiek és angyaliak is tudnak lenni egyszerre, attól függően mit akarnak elérni. Tudják mikor célszerű hazudni és mit. Vannak ilyen emberek?

2015. júl. 30. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Igen.Ezeket hívják elkényeztetett számító k**váknak.Aztán egyszer valaki olyat néznek hülyének akit nem kellene,az jól orron b*ssza őket és a szépségük,ami szerves része a tehetségüknek a hazugságban huss el is szállt.
2015. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Vannak, és nem is nehéz ilyennek lenni.

Az egésznek az a lényege, hogy elhiteted pár önbizalom hiányos emberrel, hogy értékes, ehhez persze neked maximális magabiztosság kell, hogy oda legyenek érted. Ujjaid közé csavarod őket, aztán ha valamit szeretnél tőlük úgy kéred, mintha ez nekik is haszon lenne. Megbíznak benned, úgyhogy elmondanak mindent, és ezt ellenük is feltudod használni.

Alison amúgy szerintem pszichopata, sőt biztosan.:D

Amúgy nagyon sok olyan helyzet van, amikor én is hasznot tudtam volna húzni az emberekből, de nem tettem, pedig én is 15 vagyok.

2015. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Utolsó: Igen, nekem is volt már ilyen helyzetem, de ha valaki elmond nekem egy titkot, akkor azt bizalomból teszi, és én nem akarom mások bizalmát kijátszani, úgyhogy inkább elkerülöm ezeket a szituációkat....ajánlom mindenkinek, hogy tegyenek úgy, mint én, ne használják ki mások bizalmát!!
2015. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Látszik hogy nem volt még nagyon megsemmisítő erejű titkotok.Már bocsi.Nem azért csinálta már Alison amit csinalt mert pszichopata, hanem hogy erősebb legyen és biztonságban legyen.Én fiú vagyok.A barátnőm kezdette velem nézetni a sorozatot mert nagyon sok van benne ami illik ram.Én olyan vagyok mint Alison fiúban.Kockahas,kedves megbízható közvetlen és helyes arc.De az IQ-m magasan az átlag fölött van, és több szörnyű titkom van mint hajszálam.És igen.Kihasználok masokat, úgy hazudok mintha igazat mondanék.Nem pszichopata vagyok, csak tudom mit kell tennem magamért.

Remelem ezzel mas szemszogbol nezitak majd Alison karakteret a sorozatban.

2016. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!