Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket mi készteti...

Az embereket mi készteti arra, hogy párt keressenek maguknak?

Figyelt kérdés
Sosem értettem mi szükség van erre.
2015. okt. 7. 19:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

az ember társas lény

na meg ott van a családalapítás, a fajfenntartás utáni vágy is

és persze egyszerűbb egy tartós párkapcsolatban élni, mint minden alkalommal alkalmi kapcsolatot keresni/találni, ha pl. szexuális életre vágysz

és gazdasági szempontból sem mindegy, Magyarországon sokan egyedül képtelenek egy lakást fenntartani, normálisan megélni, de ketten már könnyebb

2015. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Egyedül szar.
2015. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem, tudom. Nekem nincs erre igényem
2015. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

a párom egyben a legjobb barátom is. sose unatkozok mellette. támogat és tanácsokat ad. sok közös programot csinálunk.

nagyon szeretem, és egyértelműen jobb vele, mint amikor szingli voltam és ismerkedtem másokkal. sokkal jobb a biztos pont, mint kétes randikon ismerkedni fura fazonokkal

2015. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%
Forever alone
2015. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
A relatív ingyenes és könnyen elérhető szexért. Aztán rájönnek hogy nemhogy ingyenes,hanem messze a legdrágább, és a könnyen elérhetőség miatt végtelen unalomba fullad néhány év alatt. De hát ez a társadalmi elvárás.
2015. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
A lúzerek és senkinek nem kellők mindig megmagyarázzák, miért olyan jó egyedül. Véletlenül sem azért, mert elviselhetetlen a természetük.
2015. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%

Osztom #7 véleményét.


Mert egy varázslatos érzés, ha egy ellenkező neművel akire ha ránézel elkezdődik a boldogsághormon termelésed, aztán beszélgettek, megérinted..

Ezt senki nem adhatja vissza. Ez nem annyi, hogy egy lakótárs akivel dugsz amikor akarsz.


Persze sokaknál az van, hogy eltervezik lesz ilyen autójuk meg egy ilyen nőjük, csak azért hogy valaki szüljön nekik gyereket, meg könnyebb legyen együtt fenntartani magukat, de nem erről kéne szólnia.

Arról kéne, hogy a másik a szavaival, gesztusaival, állandóan pozitív érzést kelt benned és az együttlét csak ennek a beteljesedése.

2015. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?


En azt nem ertem hogy lehet egyedül bírni :D

2015. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

# 8

Nem igazán értem mi lenne olyan "varázslatos" ebben.

2015. okt. 7. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!