Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek magabiztosabb?

Hogyan legyek magabiztosabb?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó,gátlásos, szerény, alacsony önbizalommal rendelkező ember vagyok. Magammal szemben nagyon kritikus vagyok, de másokkal sokkal elfogadhatóbb. Hogyan tudnék értékes, felszabadult ember lenni?

Erőre is köszönöm a segítséget! :)



2015. okt. 7. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
[link] nezd meg minden nap, minden reggel.
2015. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha már azon a site-on jársz, nézd meg ezt is:

https://www.youtube.com/watch?v=F87pGPKCbgw



Plsuz van egy olyan könyv, hogy Sziklaszilárd önbecsülés, iletve még javaslom a Határaink, a Verbális önvédeleme, és az Asszertivitás c önfejlesztő könyveket.


Kezdj el foglalkozni magaddal ilyen szempontok szerint és szép lassan fejlődni fog az önbizalmad.


Én a béka segge alól indítottam, és mára teljesen elégedett vagyok. Oké, nem vagyok a vastag a bőr a képemen típusú ember, de kiállok magamért, éértékesnek érzem magam, és ez sokkal felszabadultabbá tesz.

Én a könyvek mellett még jártam pszichológushoz is, h kicsot gyorsítsak a folyamaton, ez csak még hatékonyabbá tette :)

2015. okt. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy legyél magabiztos, hogy :


1) moss fogad, ne legyen kripta szagú a szád

2) ne suttogj, ne nyávogj, legyen érces hangod

3) ne járj "beszarós" farmer gatyába, aminek az üllepe a térdedig ér

4) légy udvarias és előzékeny

5) folytathatnám még órákig a felsorolást....

2015. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!