Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted te milyen ember...

Szerinted te milyen ember vagy? És a többiek mit mondanak rólad?

Figyelt kérdés
Úgy értettem,hogy szerinted te milyen vagy(Pl.:Jó,Bátor,Magányos stb.)És a többiek mit mondanak rólad?(Barátaid,rokonaid,szüleid stb)
2015. okt. 10. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Előre is bocsi, hogy ilyen sokat fogok regélni magamról, de van, amit nem tudok egy szóban átadni, mert félreérthető. :P 17L


Magamról: Alapvetően vidám, mosolygós vagyok, szeretek nevetni, jót tenni mósokkal. Ugyanekkor nagyon érzékeny vagyok (sajnos), könnyű megbántani. Jól kijövök a kisgyerekekkel, ennek az lehet az oka, hogy lélekben néha olyan vagyok, mint ők. (Nem viselkedés, életfelfogás szempontjából, inkább az öröméből. Például mesét olvasni nekem is van akkora öröm, mint a húgomnak. :P Vagy a Kinder tojást kibontani is jó érzés, még ha utána odaadom az ajándékot húgomnak, akkor is. Van pár korombeli, aki szerint ez iszonyat gyerekes, én viszont szeretek ilyen lenni, könnyű nekem örömet szerezni, tehát általában nem vagyok rosszkedvű.)


Barátok: Erre kétféle választ tudok mondani. Akiket általános iskolából ismerek, ők teljesen engem ismernek. A gimis barátaim annyival mondhatnak mást, hogy nem vagyok barátkozós típus és tudok bunkó is lenni. (Ez leginkább némelyik sulistársam miatt van, de nem tartom jónak, egy-két ember miatt a látszatra hozzájuk hasonlóakkal szemben bizalmatlan, elutasító vagyok, pedig lehet, hogy igazából aranyosak.)


Család: Nos, ezt nem tudom, nem beszélünk olyan sokat. A szüleim szerint talán jókislány vagyok, a nagyim szerint önző, lusta, de ezt lehet csak én gondolom így.

2015. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Laza, nyugodt, higgadt, spontán, humoros, flegmatikus temperamentumom van. A világot szerencsés kiegyensúlyozottsággal szemlélem, senki nem tud kihozni a sodromból , a hidegvéremet a legnehezebb helyzetekben is megőrzöm, nem vagyok sem érzelgős, sem indulatos, inkább csak békésen jókedvűen vegetálok. Soha nem aggódom semmi miatt, ilyen ahogy esik úgy puffan típus vagyok, könnyeden, lezseren veszem a dolgokat, toleráns vagyok a végtelenségig, mindenkit úgy fogadok el ahogy van. Lustaság is jellemző rám, szeretem halogatni a dolgokat, sokszor csak várom, hogy a sült galamb a számba repüljön. Leginkább saját magammal vagyok elfoglalva, hogy nekem minden jó legyen, az hogy mások mit csinálnak, nem különösebben érdekel, sosem voltam irigy senkire, felőlem legyen mindenki boldog, nekem attól nem lesz rosszabb, csak az számít, h én boldog legyek. Sokféle emberrel jól kijövök, akivel meg nem, azt csak simán leszarom, utálni nem utálok senkit, arra fölösleges lenne pazarolnom az energiát. Mindig magamat adom, megjátszani szintén nem fogom magam, az is túl nagy energiapocsékolás lenne, aki így elfogad ilyennek amilyen vagyok ,az elfogad, aki meg nem, hát az nem.

Mindenki másnak is kb. ugyanez a véleménye rólam. 23/F

2015. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Ment a zöld mancs mindenkinek!
2015. okt. 10. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Pozitív, határozott, erős akaratú, kitartó ember vagyok.

A munkámban ritkán vagyok szétszórt vagy a teendőimben (tehát soha nem felejtek el semmit), de az irataim és a dolgaim tekintetében az vagyok, senki nem igazodik ki rajta, csak én. Ezért sokan azt mondják kaotikus vagyok, mert szeretem az egyfajta rendetlenséget. A koszt viszont nem, mindig tisztaságnak kell lennie.

Elég aktív vagyok, sokminden érdekel, és nagyon szeretem a kreatív dolgokat.


Jelengleg jó ideje magányosnak érzem magam, mert a férjem egyre jobban lehangol. Nem figyel oda rám, elfelejt sokmindent és nem igazán törődik velem. Emiatt sokszor értéktelennek érzem magamat.


A kollégáim, barátaim szerint nagyon pozitív vagyok, még akkor is, amikor mások rég felidegesítették volna magukat, én még nevetek. A családom szerint néha túl szigorú vagyok másokkal szemben.


27/N

2015. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én inrovertált, csendes, mélyen érző, kedves, határozatlan vagyok.

Csendesnek hívnak, ezen kívűl a nővérem mondta, hogy elvont vagyok, meg eléggé bamba, ezt tényleg sokan mondták. Vannak pillanatok mikor kikapcsolok, és akkor felőlem meteor is csapódhat a földhöz, azt se venném észre.:D 115/L

2015. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*15/L
2015. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!