Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondanak rosszindulatú...

Miért mondanak rosszindulatú megjegyzéseket az ember háta mögött mások? Mit tennél ellene?

Figyelt kérdés

Néhány embernél megfigyeltem,hogy rosszindulatú megjegyzéseket tesznek rám a hátam mögött,de én soha nem bántottam őket. Sőt sokszor segítettem is nekik.

Sokszor a saját fülemmel hallom,hogy miket mondanak rólam másoknak.

Miért teszik ezt az emberek? Ettől jobban érzik magukat?

Származik belőle valami előnyük? Kétlem.

Ha meg elküldöm őket az anyjukba,akkor még ők vannak megsértődve.



2015. ápr. 18. 22:07
 1/6 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Irigység az oka. És úgy próbálnak előbbre jutni, hogy téged lenyomnak.
2015. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Én is sokszor tapasztalom ezt és úgy mondom, hogy nem hiszem, hogy irigység, hacsak nem minden nagyon klappol az életedben. Sikkes ezt ráhúzni oknak, pedig egyszerűen sok emberrel nem vagyunk kompatibilisek és ennyi elég. Én kerülöm az ilyen embereket amennyire lehet, mert nem szeretek konfrontálódni. Attól függetlenül néha betalálnak rosszabb napjaimon is, amikor lehet kicsit visszaszólok, ebből lesz egy csúnya nézés de békén hagynak.
2015. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, önbecsüléshiányos tökfejek általában. Így jutnak pillanatnyi elégedettséghez (önelégültséghez inkább), hogy mást savaznak. Engem se zavarna, ha nem volna az emberek kábé 80%-a ekkora birka, hogy így hallgat az ilyen kreténekre.
2015. ápr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Icus47 válasza:

Nem tudom miért teszik. Én kedvesen megjegyezném: máskor mond halkabban mert hallottam, vagy ha pont ezt akartad, akkor nyugodtan mondhatod a szemembe is, megbeszéljük,

Nem probléma.

2015. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Én a helyedben nem csak elküldeném az anyjába hanem adnék neki egy jó nagy fülest is.


És akkor ilyeneket súgdoloznának a hátad mögött:


- hallodat hogy a pisti felpofozta a jancsit mert hülyeségeket beszélt, milyen tökös gyerek

2015. ápr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyám is bántotta már meg a páromat, pedig a párom segített neki pakolni, költözni. Nagy lihegve jött fel a lépcsőn, erre anyám azt mondta: - na milyen jó, legalább lefogysz. Párom erre mérges lett, hogy anyám ledagadtozta. Anyám pedig nem akart neki rosszat, csak azt mondta ami eszébe jutott épp.


Akik téged megsértenek, ők se nagyon gondolnak bele, hogy neked ez hogy esik.

2015. ápr. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!