Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok jó semmiben, nem...

Nem vagyok jó semmiben, nem vagyok szép, és a személyiségem is borzalmas. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyetlen dolgot sem tudnék mondani, amiben tehetséges vagyok. Régebben kitűnő tanuló voltam, de most már a tanulás sem megy igazán, és nem is érdekel, nincs hozzá semmi motivációm. Nem vagyok jó a sportokban sem. Régen rendszeresen úsztam, és ez megy is, de rettenetesen elhanyagolom ezt a sportot, és általában semmi kedvem hozzá, pedig régen nagyon sokat jelentett nekem. Rúdtáncolok, de elképesztően ügyetlen vagyok benne, nem is tudom, miért csinálom még egyáltalán. Nem tudok énekelni, rajzolni, táncolni, hangszeren játszani, és egyik tantárgyból sem vagyok kiemelkedően jó, talán maximum angolból, de abból sem vagyok profi. Még az informatikához sem értek, és béna vagyok a számítógépes dolgokban tini létemre. Régebben azt gondoltam, hogy az írásban tehetséges vagyok, és az volt az álmom, hogy híres író lehessek, de rá kellett jönnöm, hogy ehhez sem értek igazán. Nincs bennem semmi különleges vagy érdekes, még csak okos sem vagyok. Körülbelül 1-2 barátom van csak, de néha úgy érzem, őket is csak idegesítem és terhelem. A szüleimmel ugyanez a helyzet, semmi házimunkát nem csinálok otthon, nem vagyok kedves és figyelmes, és az ő életüket is csak rosszabbá teszem. Idegesítő vagyok, lusta, egy kicsit önző, nem vagyok túl empatikus, a társasági életem meg egy nulla. Az osztálytársaim nem szeretnek, mert nagyon szorongok olyan emberek társaságában, akik nem a közeli barátaim, nem tudom hogy reagáljak a dolgokra, sokszor még csak köszönni sem merek nekik az utcán, és emiatt ki nem állhatnak engem. Nincs semmi különleges érdeklődési köröm sem. Szeretek olvasni, de mostanában nem sokat csinálom, sorozatokat nézni, zenét hallgatni, mint minden más ember, na meg írni, de már ehhez sincs egyáltalán motivációm. Ráadasul gyenge vagyok lelkileg, a legkisebb dologtól is összetörök, rossz a természetem, a háziállataimmal sem foglalkozom, a külsőm is borzasztó, és egyszerűen egy értéktelen, selejtes embernek érzem magam. Mit tehetnék? Hogy változzak meg, hogy értékesebb, szerethetőbb, normálisabb legyek?

2015. okt. 10. 20:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és 14 éves vagyok.
2015. okt. 10. 20:08
 2/6 anonim ***** válasza:
találd meg a céljaidat és valósítsd meg jó lesz!
2015. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a tanulást erőltesd lustaság ellenére is!Én is ilyen voltam tanulás szempontjából.Erőltettem magamat és ha megtanultam vlmit akkor pl.: adtam magamnak csokit.A háziállattokkal is ugyanez pl.:2 nap egymás után sétáltattad és adsz magadnak csokit.Nekem bevált.A külsőm nekem is borzasztó,csúfoltak is de én leszartam mindenki véleményét.Sajna nem tudok neked mit ajánlani a társasági életed kapcsán,mert nekem ilyen gondom nem volt.
2015. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 elektron20 válasza:
0%
ha ien félős vagy meg enyire befordulsz ot ragac azonal huz a barátaidhoz és minéltőbet probáj velők lenni mégha nem is tecik igaz normális barátokat keres mégvalami nehagyd magad védekezés a legjob támadás
2015. okt. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nor bika válasza:
25%
Jézus a legjobb, aki segíteni tud!! 😊
2018. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Szűz Mária se rossz.
2019. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!