Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ha van egy nagyon okos, szép lány aki a személyiségem miatt MÁR le se?!

Figyelt kérdés

Szóval ez a lány ide jött az iskolába, összehaverkodtunk. Az elején nem nagyon buliztam még, de utanna valamiert nagyon belemelegedtem ( régebben nagyon sokat jártam, de az utóbbiakban hanyagoltam ) és egyre jobban elhanyagoltam a lányt. Pedig ő nem bulizik, nagyon szép, okos és teljesen más mint a mai korosztálybeliek.

Személyiségemről meg csak annyit, ha már a kérdést így tettem fel, hogy egyébként nem vagyok olyan beképzelt, sokat viccelődök. Lehet hogy kicsit túl sokat hangsúlyoztam vagy nem is tudom mi itt a helyes szó erre az anyagi helyzetem... még a vak is látja. Vagy nem tudom... :D na vissza térve mindig csak rá-rá írtam egy - két mondat, de nem vettem komolyan... és ezt így utólag megbántam. Volt egy bulim vele.. de nem történt semmi. Azóta folyamatosan beszélek vele és úgy érzem, hogy kibírnék vele egy kapcsolatot alakítani, pedig ez manapság... Na és szóval szerintem ennek a lánynak már nem jövök be, vagy nem tudom. Egyszerűen csak ilyen lenne a személyisége vagy tényleg lesz... :D Szerintetek mit kéne tennem ? Ez lehet a személyiségem miatt ? A bulik miatt ? Hagyjam végleg, vagy harcoljak érte?



2014. jan. 3. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, nem vagytok egy szinten.
2014. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy nem vagyunk egyszinten ?
2014. jan. 3. 00:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyjad szegényt, ő a magadfajtánál sokkal jobbat érdemel. :)
2014. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na köszi :D

Jó, mondjuk ezt mondod úgy, hogy ennyit írtam le magamról. Jogos!

Egyébként nem vagyok egy nagy bulizós típus... na mindegy. Ezen nem szeretnék vitatkozni, csak egy tanács kérés volt, legalabb is kíváncsi voltam a véleményetekre. :)

2014. jan. 3. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!