Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked milyen tulajdonság...

Neked milyen tulajdonság fontos az emberben?

Figyelt kérdés
Nekem a becsületesség.
2015. okt. 10. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyen megjátszott, képmutató, álszent, hazug, irigy, rosszindulatú, haragtartó.
2015. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tisztelje a másikat ès fogadja el úgy amilyen:)
2015. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Becsületesség?

Hát ja,egy bizonyos fokig igen.

Mit ér ma már a becsület?

Nem az a fajta embertípus jut nagy átlagban előre,aki talpig becsületes,ettől még természetesen én is méltányolom, sőt!

Nekem nagyon fontos még,hogy lehessen valakire számítani,a megbízhatatlan emberektől rosszul vagyok.

2015. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mancs minden eddigi válaszolónak!
2015. okt. 10. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyen intelligens, értelmes. Ebbe beleértem azt, hogy normálisan bánik az embertársaival, segít nekik, nem bántja őket, erkölcsös, képes belátni ha hibázott, nem ragaszkodik makacsol az esetleg rossz elképzeléseihez, rugalmas, nyitott, elfogadó. Szóval nem úgy értem, hogy egy kész lángelme, de közben egy arrogáns bunkó.
2015. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tolerancia, őszinteség és kedvesség.
2015. okt. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!