Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kívánhatják egyesek az...

Hogy kívánhatják egyesek az anyósuk halálát?

Figyelt kérdés

Persze vannak anyósviccek, nem ezekről beszélek, de itt is rengeteg ilyen kérdést olvastam már.


Nem gondolnak bele az ilyen emberek, hogy mégis csak a párjuk édesanyjáról van szó?

Ha nem jön ki valaki az anyósával, miért kell a halálba küldeni?


Csak engem szomorít ez el?

Ha nekem lenne párom, és meghallanám, hogy még csak viccből is anyum halálát kívánná, én biztos elhagynám a francba.



2015. okt. 14. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a világ pusztulását kívánom, ezzel mégsincs senkinek semmi baja. Pedig ebbe tartozik az anyós is...
2015. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem láttam ilyet, hogy valaki a halálát kívánná. Max. utálják egymást. De ott általában a saját gyereke sincs jóban az anyjával, nem csak a gyerek párja az anyóssal.
2015. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha anyukád szemétként viselkedne a pároddal és a párodnak lenne "oka" ilyet kívánni, még ha nem is -halálkomolyan-, de azért érződne, hogy utálja, akkor szerintem te is megérthetnéd.


Ha nincs oka rá és úgy kívánja, akkor el kell hagyni.


Mindennek van alapja.


Amúgyis az ember sok mindent kíván dühében, amit nem gondol komolyan, vagy később megbánja.


De én megtudom érteni, aki utálja az anyósát... sokan nem jó kedvükből utálják...

2015. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te se szeretnéd az olyan embert, aki megaláz téged és okoskodik.
2015. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!