Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feltűnt az nektek, hogy Paul...

Feltűnt az nektek, hogy Paul Walker halálát nagyobb dobra verték mint a Nelson Mandela-át?

Figyelt kérdés
Szerintem ég és föld a két ember teljesítménye erkölcsileg, és mégis szegény Nelson Mandela-át alig gyászoltak. Bezzeg Paul Walker így, Paul Walker úgy...

2013. dec. 16. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Azért Mandela fenekét sem kell kinyalni, neki is voltak piszkos dolgai nem kevés(meg hát politikus is).

Mondjuk paul Walker emlékére nyomtam egy NFS-t.

2013. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Hollywood a Paul Walker filmjeiből több résszel kaszál, míg Mandela filmjével csak egyszer.



Ezek az emberek akik Hollywood producerei, bármiből képesek reklámot csinálni a film eladása szempontjából. Most is sikerült nekik.


Ha már elvesztették a főszereplőt, akkor legalább lehúznak róluk egy adag bőrt. A gyász nem szentség. Nekik.

2013. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tudom, de szerintem Paul Walker halála nem a véletlen műve volt, és ezt szerintem több bizonyíték is alátámasztaná. Nem ismertem mint színész, a Fast and fourious egy részét sem néztem meg (nem jön be az olyan film).
2013. dec. 16. 18:58
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

1. a fiatalok miatt

2. balesetben halt meg, mandula meg 95 volt


mandula amúgy rasszista volt a velejéig, de ez most ebben az esetben inkább erény. Gondoom csinált pár mocskos dolgot

2013. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Paul Walker egy jóképü életerős fiatalember volt, és önhibáján kívül halt meg. A filmjeit nagyon sokan ismerték és szerették, persze hogy gyászolnak.

Nelson idős volt már, és senki nem él örökké. Őt is sokan szerették, de a fiataloknak nagy élményt nem nyújtott, sokan nem is tudják pontosan, ki volt ő.

2013. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
ok,egyiket se ismertem,meg nem is érdekel.
2013. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Mit tett Mandela amiért gyászolnunk kéne?
2013. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Mivel Nelson Mandela semmit nem csinált, amivel egy átlag magyar találkozott volna.

Ezzel szemben 12 évvel ezelőtt Paul Walker-nek is volt köszönhető, h minden hülye átalakította a kocsiját meg, h a NFS-ben mindenki a Suprával meg a Skylinenal versenyzett.

Na jó, nem mindenki, de azért elindítottak egy őrületet, ami végigsöpört a világon.

2013. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Mandela 95 évesen halt meg, nagyon szép kort megélt, az élet rendje, hogy meghalunk, de Paul 40 éves volt.
2013. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 The Heartless válasza:
20%
Egyiket sem ismerem de piszok nagy ívben sz4rok mindkét marhára
2013. dec. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!