Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szégyen az, hogy nem...

Miért szégyen az, hogy nem olvadok el egy gyerek láttán?

Figyelt kérdés
Miért kötelező mindenkinek imádni őket? engem taszítanak... 21/L
2015. okt. 16. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. 17/F
2015. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na szuper :)))
2015. okt. 16. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Boross Péter "bácsi" most mondaná a magáét, hogy miféle nő vagy te, mert egy nő kötelessége az anyaság, és ez minden nőbe bele van kódolva. Tehát neked "kötelességed" volna imádni a gyerekeket. És hogy az ilyen undok, önző nők miatt fog kihalni az ország, bla-bla-bla-bla-bla... :-)


Szóval valószínűleg, akik szégyenek tartják, ők is valami hasonlóképpen gondolkodhatnak...

2015. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, az ember a saját gyerekéről szeret áradozni, míg másétól undorodik.
2015. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem. Kifejezetten irritálnak az olyan emberek, akik nem képesek A pontból B pontba eljutni, mert minden macskát meg kell simogatniuk. Ugyanez gyerekekkel. Ettől még a családunkban lévő kisgyereket szeretem.
2015. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem szégyen, sokan vannak így vele. majd ha meglesz életed párja, eltelik pár év, lehet máshogy fogsz érezni
2015. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!