Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akkor is szeretnéd a gyereked...

Akkor is szeretnéd a gyereked ha az nem olyannak születik amilyennek te szeretted volna?

Figyelt kérdés

ha nem lenne olyan stílusa, alkata amilyennek elképzeltétek volna. Ha gyengébb lenne testileg\lelkileg, attól még ugyanúgy szeretnéd őt? nem szégyenkeznél a barátok-rokonok előtt mikor felnőtt korára sem lett neki párkapcsolata és inkább lenne magának való csendes egyéniségű?

(nem önsajnáló, vagy élősködő csak egyszerűen nem olyan amilyen gyermekről álmodtál?)



2014. ápr. 23. 22:23
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
természetesen a gyerek heteroszexuális és nem használ kábítószereket még csak alkoholt sem fogyasztana mivel nem egy átlagos fiatal, hanem otthonülős, megvannak a maga barátai de nem alakítana ki párkapcsolatot és nem járna el úgy kikapcsolódni mint a "normális" fiatalok.
2014. ápr. 23. 22:25
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Senkinek sem olyan a gyereke, amilyennek eltervezi. Én pl egy sörivó rocker voltam, vagyok. Mondanom sem kell, hogy a fiam a környék legnagyobb diszkópatkánya. Na és? A fontos, hogy gerinces legyen. Minden mást úgy csinál, ahogy akar. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem veszekszem vele. Ugyanúgy nyaggatom, mint minden valamire való szülő. "Hogy élsz gyerek? Ez nem élet. Tanulj, mert kukásnak sem leszel jó. Bezzeg az én időmben!" És így tovább.
2014. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de ha ezzel nem lenne gond, hogy nincs végzettsége vagy egy semmire való lenne, csak egyszerűen nem olyan amilyennek szeretted volna, hogy legyen. Szégyellnéd őt? szeretnéd? is-is?
2014. ápr. 23. 22:31
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán ki az a beteg állat, aki előre elképzeli, hogy milyen stílusú, milyen alkatú gyereket szeretne? O.o
2014. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
67%

"természetesen a gyerek heteroszexuális és nem használ kábítószereket még csak alkoholt sem fogyasztana mivel nem egy átlagos fiatal, "


Szentséges Úristen. Az átlagos fiatal nem heteroszexuáli, drogozik és iszik. Hol laksz..? :D

2014. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
úgy értem nem azért kéne szégyellnie a gyerekét hogy az drogos vagy nem hetero, csak egyszerűen egy teljesen más külsővel és belsővel rendelkező egyén mint amilyennek a szülő szerette volna a gyerekét
2014. ápr. 23. 22:34
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

hát nekünk van egy balfék rokonunk, a szülei nem látják annak és így teljes a családi kép.

szóval kívülállók szemében az lenne az érdekes, ha a szülő nem fogadná el, vagy szégyenlené a saját gyerekét.

2014. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem úgy mint az anyám engem. Van egy kislanyom, és imádom,akármilyen is leaz:) 
2014. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Hát, kérdező, ha valóban olyan egy átlagos fiatal, mint amilyennek leírtad, akkor én csak állati különleges fiatalokat ismerek. :DDD

Szerintem csak túl sokat nézted a Skinst meg a Fiúk a klubból-t. :D

2014. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
a kérdésre légy szíves..
2014. ápr. 23. 22:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!