Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni hegedülni tanárral? Baj ha az első év után egyből tanát váltunk?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem. Eddig imádom, pedig csak kottaolvasás van :)

De jövőbe más suliba leszek, más városba. Ott majd biztos kapok tanárt, de baj ha egy év után változtatok?


2015. okt. 16. 21:32
 1/1 anonim válasza:
Figyelj, én is hegedülök 7 éve, és ez a harmadik tanárom, eddig az összes el ment babát szülni. :) úgyhogy ha megszokod, nem lesz semmi gond. Csak tudod minden tanár más, mások az elvárásai,szokásai. De szurkolok! A hegedüléshez sok kitartás kell, nekem is volt egy év kihagyásom, mert nagyon nehéznek gondoltam, de aztán elgondolkodtam...ha anyu megvett nekem egy hegedűt, és már jártam 3 évet, miért hagyjam abba? Nem azt mondom, hogy hegedű művész legyél (én sem annak készülök) hanem, tanulj meg saját örömödre zenélni. Sok sikert! :)
2015. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!