Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik pillanatban nagyon jó kedvem van, a másikban meg nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Egyik percről a másikra tud változni a hangulatom. Van hogy úgy érzem, hogy én vagyok a legboldogabb ember a világon, és megvan mindenem, aztán van hogy egy 10 perccel később már azt érzem, hogy semmihez sincs kedvem, és teljesen értéktelen vagyok, majd megint eltelik mondjuk egy óra, és hirtelen megint nagyon elégedett vagyok magammal. Nincs benne semmi logika, hogy mennyi ideig van jó vagy rossz kedvem, elég egy gondolat és máris megváltozik minden.
2015. okt. 16. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor éppen shzarul vagy, gondold át mennyire élvezed életet s jobban leszel. Ezt soha többé negatív állapotig lehet fokozni.
2015. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Depresszió előjele.
2015. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam én, de nem megy, ha rossz gondolatok jönnek tudatosan nem tudom megfékezni őket, mindig csak magától változik meg.

Depresszió előjele? Mikor jön a depresszió? Mert nálam ez az állapot már legalább 5 éve tart.

2015. okt. 16. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor 5 éve bipoláris depresszióban szenvedsz. Nézz utána, és magadra ismersz.
2015. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát mondhatni èn is ilyen vagyok. De nálam ha valami jó dolog törtènik, ès magyon jó kedvembem vagyok, utána mindig a legroszabb dolog törntènik ami lehet. Jó, ez lehet nem is teljesen ide tartozott, de amúgy èn sem vagyok èrzelmileg nagyon stabilis szemèly. A hangulatom ugyanugy egyik pillanatrol a másikra átvált...
2015. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bipoláris betegség, teljesen egyértelmű. Keress meg egy pszichiátert, aki fel fogja tudni írni a megfelelő gyógyszert.
2015. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!