Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem érzitek magatokat...

Ti nem érzitek magatokat szerencsésnek?

Figyelt kérdés

Néha nagyon szerencsének érzem magam olyan dolgokért, mint például, hogy civilizált országba születtem, hogy egy gyönyőrü helyen élek, hogy szépnek és tehetségesnek születtem teli lehetőségekkel, és hogy annyian szeretnek.


Ti is szoktatok így érezni?


21L


2015. okt. 16. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Bár akkor érzem leginkább szerencsésnek magam, amikor tudatosul bennem, hogy a magad fajta szerencsétlen emberek is élnek a világon így kicsit megkönnyebbülök, hogy nem kell mindig teperni, mert nincs mitől félnem. :D Köszi lúzer. :D
2015. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Betegesen megkeseredett vagy, sajnállak.
2015. okt. 16. 23:34
 3/7 M@teee ***** válasza:
De mindent így kell felfogni bár én nem mindig érzek így mert hát realista vagyok és hamár tényleg olyan s**r a helyzet nem tom így felfogni.
2015. okt. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 piriiiii ***** válasza:
Néha igen. Néha nem.
2015. okt. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es, hát pont hogy te vagy a szerencsétlen barátom! Az ilyen felfogás vezet a boldogtalansághoz. Igen is értékelni kell azt amid van, mert van akinek még annyi sem jutott. Gondolkodj!
2015. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok fiatal csinos nő, akinek annyira fényesre nyalja a seggét az élet, hogy két szalmaszálat nem kell keresztbe tennie a boldogsághoz...
2015. okt. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szinte minden nap szerencsésnek érzem magam hogy egy ilyen csodálatos világban élhetek .
2015. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!