Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok magatokat...

Mennyire tartjátok magatokat szerencsésnek az életben?

Figyelt kérdés

Meg vagytok elégedve az életetekkel?

Párkapcsolat, szerencse, suli, munka, külső, belső, stb.. úgy összességében milyennek itélitek meg?


2012. okt. 7. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tökéletesen elégedett vagyok!!
2012. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Részletezzétek is, h mi h történt eddig és miért volt jó meg roszz , stb..
2012. okt. 7. 16:23
 3/18 MadameViciouse válasza:

Néha igen, néha nem.

Ha a szerencsére bízom magam legtöbbször bukok.

Inkább kezembe veszem az irányítást és teszek azért, amit el szeretnék érni.Ilyenkor legtöbbször sikerül is.

Néha meg megunom az egészet és azt kívánom bár meg sem születtem volna.

Szóval azt hiszem változó :D

2012. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

meg vagyok elégedve

vannak hiányosságok, de céljaim is, és igyekszem azokat megvalósítani

2012. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 valaki a tömegből ***** válasza:
A legnagyobb probléma jelenleg az hogy én szerbiában élek. A jelenlegi sulimban jól mennek a dolgok, de nemsokára tovább kellene tanulnom és nagyon nehezen beszélem a szerb nyelvet. a ezt leszámítva minden szempontból jól érzem magam a bőrömben.
2012. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

úgynézki ma mindenki vállalja a nevét a válszolók közül :D

2012. okt. 7. 16:28
 7/18 anonim ***** válasza:
Elég sokáig kész katasztrófának tartottam az életem. A párkapcsolatokból nem jutott, aztán mikor mégis, pont kifogtam egy olyan személyt, akit nem kellett volna. Szerencsés utoljára az érettségimen voltam, lottón nem nyertem, bár ha az is ide tartozik, hogy nem ért még komoly baleset, akkor ezt kipipálhatjuk, mint pozitív dolgot. A suli egy kész szívás volt... Kiközösítés, lenézés, bunkó tanárok. Munka... szakirányú végzettséggel nem vesznek fel 1 éve sehova, pedig nem egy helyre jelentkeztem, akár protekciósan is. Külsőleg van hova változnom, sem az öltözködésem, sem pedig a testalkatom nem irigylésre méltó. Belsőleg átlagnak tartom magam, bár jó lenne, ha valaki lebontaná végre a körülöttem felhúzott falat. Mert magamtól nem megy. 20/F
2012. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Hullámvölgy...


Sosem tartottam magam szerencsésnek vagy szerencsétlennek. Talán a kapcsolatok terén volt ez így. De erről később.

Régen duci kocka fiú voltam, kevés baráttal és elég gázos voltam. Azóta lefogytam és kicsit gyúrtam is, szóval mára egy bulizós, barátságos srác vagyok. A suliban mindig is szerencsésnek lehetett nevezni hiszen nagyon nem voltam a szélén a szakadéknak és most főiskolás vagyok, de nem tanulom halálra magam. Nem nagyon dolgoztam sokat, amit meg igen, az épp elég is volt annyira amennyire szükségem volt rá. Külsőre elégedett vagyok magammal, de szeretnék még sokat edzeni hogy még szálkásabb és izmosabb legyek. Belsőre... régen nagyon rendes voltam, mára pedig... "elrontottak". Még mindig rendes vagyok de nem naív.

Egyedül a kapcsolatok terén érzem magam pechesnek. Hiszen volt eddig 5 barátnőm, de egyik kapcsolatom se tartott sok ideig, pedig én mindig is hosszú távú, jól működő kapcsolatot szerettem volna. Pedig odaadó vagyok de "rosszfiú" is.. :P

20/F

2012. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat: Komoly kapcsolatom van 4 éve, szeretjük egymást megbízunk egymásban. Az egyetlen gond hogy jelenleg külföldön van, így keveset tudunk találkozni.

Suli: Azt tanulom, ami érdekel, amit mindig is szerettem volna, és jól is megy.

Külső: Nem mondanám magam se szépnek, se rondának. Átlagos vagyok. Rengeteg mindenen változtatnék, ha tudnék, de azért ki vagyok békülve magammal.

Belső: A párom elvisel, annak barátaim is, úgyhogy annyira szörnyű nem lehetek.


Összességében elégedett vagyok az életemmel. Nem mondom, hogy nem lehetne jobb, de elégedett vagyok.

2012. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerencsésnek tartom magam, mert van szerető családom, van mit ennem, van hol aludnom, egészséges vagyok, maradandó sérüléssel járó balesetem nem volt, gimnáziumban tanulok, tudom, hogy matek-angollal szeretnék foglalkozni, de pontosan még nem látom a helyzetet, de most ennyi elég.

Örülök, hogy bejártam Európa nagy részét, és olyan barátaim vannak, akiket értékesebbnek tartok magamnál, viszont ők is becsülnek engem.

Sportos vagyok, így a külsőmre sincs panaszom :)

Talán ami szerencse kérdése, és bánom hogy nincs úgy az az, hogy kevés a lányismerősöm, ill kevés, de nem nulla a tapasztalatom lányok terén :)).

2012. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!