Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk vagy a lányok okosabbak?

A fiúk vagy a lányok okosabbak?

Figyelt kérdés

Ez nem tudományos kutatás, meg ilyesmi, csak érdekel, hogyha lenne egy ilyen kérdés mondjuk egy pszichológiai teszten, melyiket jelölnéd meg válasznak úgy, hogy nincs gondolkodási idő.


Lehetséges válaszok:

- a fiúk okosabbak

- a lányok okosabbak


Pontosan egyet lehet megjelölni :)


Kort/nemet is írjatok!



2015. okt. 17. 13:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Egy biztos, te nagyon buta vagy.

Ha tényleg lenne, akkor harmadik sorba írnám ezt.:

"Ember függő."

2015. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Úgy szint nem jelölném ,be egyiket sem ,hanem mellé írnám ,hogy helyzet függő.


Vannak területek ahova a fiúk az alkalmasabbak és vannak ahol a lányok. De olyan ,hogy melyik az okosabb ,nincs.

2015. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

A válaszok természetesen nem tükrözik a valóságot, hiszen mindenki más. Ez annyira evidens, hogy erről nem szándékozok vitát nyitni.

DE: mindenkinek beugrik egy gondolat, miután elolvassa a kérdést: ez a gondolat ösztönös, irracionális.

Az ennek megfelelő választ tessék megjelölni.

2015. okt. 17. 14:03
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
1-essel egyet értek azzal kiegészítve ,hogy egy nemet olyan hülyeség egy kalap alá venni ,mint egy szexuális orientációt.
2015. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés, hogy VALÓBAN a fiúk vagy a lányok-e az okosabbak, mert erre tényleg az a logikus válasz, amit írtatok.


A kérdés az, hogy Te tudat alatt melyiket tartod egy kicsit igazabbnak a másiknál, ösztönösen mi ugrik be Neked elsőnek.

2015. okt. 17. 14:09
 6/24 anonim ***** válasza:
Ez ember függő, nekem a barátnőm okosabb de ő inkább a tanulmányai terén az, könnyebben tanul diplomája van jó helyen dolgozik. Ennek ellenére én sem vagyok egy buta ember, tapasztaltabb vagyok az életben, rengeteg mindenhez értek és a munkahelyemen is inkább az eszes vagyok meg logikus mert sima operátorként előbb oldottam meg a problémákat mint más képzett emberek, nem véletlen iskoláztak be hogy előre léphessek karbantartónak.
2015. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%
szerintem a fiúk okosabbak, de a lányok szorgalmasabbak
2015. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

- epres tejberizs finomabb

- a szedres tejberizs finomabb

NAhh csak egyet lehet választani


Kb. Ilyen a kérdésed

2015. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyáltalán mit értesz okosság alatt? Azt hogy méred? Miben?
2015. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Semmiben nem mérem, mert arra vagyok kíváncsi, hogy ösztönösen mit tartasz inkább igaznak.

Nehéz a felfogása egyeseknek.

2015. okt. 17. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!