Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy a filmekben/sorozatokban a 'negatív szereplők a kedvenceim?

Figyelt kérdés
Valahogy nem is jut eszembe egy olyan film se, ahol a főhős lett volna a kedvencem, valahogy az ilyen nagyon jó hősök mindig olyan unalmas, sablonos figurák. A "rossz" oldalon álló szereplők karaktere általában sokkal kidolgozottabb, és néha ki is derül, hogy annyira nem is gonoszak, mint ahogy azt gondolnánk. Természetesen nem az ilyen egysíkú gonoszakra kell gondolni,mert aki csak simán gonosz az is elég unalmas tud lenni. Hanem én az ilyen összetettebb karaktereket bírom, akik nem egyértelműen jók, vagy gonoszak. A kérdésben azért "negatív"-ként írtam, mert a legtöbben az ilyen szereplőket oda sorolják, pedig nem is mindig olyan negatívak.

2015. okt. 17. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is mert a sablonos pozitív szereplők bújtatva de sokkal rosszabbak mint a negatívak akik legalább kimutatták a foguk fehérjét nyíltan.

De ez főleg szappanoperákra érvényes

2015. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezekkel valahogy én is így voltam sok filmnél. Kedvencem mikor a "jó" szereplő gyilkolja halomra a "gonosz" embereket, mert ő megteheti :D
2015. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
változó. Volt egy sorozatgyilkos, akit imádtam, ahogy meg van formálva..meg még egy, aki meg skizofrén volt. Szóval nekik volt rá okuk, a sorozatgiylkos nő is azért lett ilyen, mert jól kicsinálta az apja
2015. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!