Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a rumungró...

Mit gondoltok a rumungró cigányokról? 15/L

Figyelt kérdés
Rumungró (magyar cigány vagyok) anyu azt mondta (persze ő is az) hogy ne mondjam senkinek hogy rumungró vagyok mert az a cigányok egy hitvány fajtája. A többi "fajtársammal" együtt én is úgy nézek ki és viselkedem mint bármelyik magyar, sőt a bőröm világossabb mint a magyar többségé. De ezek szerint ez rossz? Cigányként úgy is kéne kinéznem és élnem mint az "igazi" romák? Az én "fajtám" ilyenek miatt "hitvány"?

2015. okt. 17. 23:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Helyesen: világosabb.


Amíg valaki tud civilizáltan viselkedni, addig nekem teljesen mindegy, minek hívja magát, és milyen színű a bőre. Na meg ne akarjon segélyből élni. Ha ezek megvannak, akkor jó. Ha nem, akkor gáz van.

2015. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jó csaj vagy? :)
2015. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és nem.
2015. okt. 20. 19:57
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, én Magyarként meg a saját rétegemet nézem le, mert úgy viselkednek veletek zömében, ami miatt megvan bennetek az, hogy "kisebbnek, kevesebbnek" érzitek magatokat.

Sokkal fejlettebb országokban simán be tudnak integrálódni a tieitek, de nézd meg, mi zajlik most is a menekültekkel kapcsolatban.

Gyűlölködés, kirekesztés, kivagyiság.

Szomorú, hogy ilyen fiatalon ezeket kell megtapasztalnod. :(

Írásod alapján értelmes lány lehetsz, tehát egy percig se érezd magad rosszul.

Engem meg azért néznek le, mert nincs pénzem, szegény vagyok, és olyan emberek, akik tanulatlanok, nagyon rossz képességekkel bírnak. Viszont nagy pénzhajhász, erőszakos emberek, szóval tudom milyen az, amikor valakit semminek néznek olyanok, akiknek inkább el kéne bujdokolni.

2015. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es ne hazudozzál, sehol nem integráták őket te nyalógép
2023. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!