Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a cigányokról?...

Mit gondoltok a cigányokról? Volt már vmi tapasztalatatok velük?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 13:55
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Egyáltalán létezik olyan hely ahol nincsenek?
2014. jan. 25. 13:58
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
szokásos vélemény: 98% rossz, 2%-a rendes
2014. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

volt, nem is kevés.

2szer akartak megverni a városunkban csak azért, mert úgy tartotta kedvük. hála az égnek nem lett belőle semmi. leköpni is leakartak abból sem lett semmi.

1évig voltak felettünk cigány albérlők: hangos zenehallgatás miatt szóltunk nekik és még nekik állt feljebb. a barátomat meg engem is megfenyegettek, persze amikor mondtuk a főbérlőnek a dolgot, nem hitt nekünk. az állandó kiabálva való kommunikálás, hangos viháncolás, dübörgés mindennapos volt felettünk. hála az égnek elköltöztek felőlünk (kipp-kopp).

erre ellenpélda a párom egyik volt évfolyamtársa csajszi, aki tanítói végzettséget szerzett, nagyon jó eredményekkel lediplomázott, okos, értelmes, művelt lány. rá egy rossz szót nem tudnék mondani.

szóval mondhatjuk, hogy rossz és jó példával is találkoztam már, sokszor inkább a rosszal, ezért nem igazán kedvelem őket (és itt most még ezt nagyon szépen írtam le).

2014. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
2-szer betörtek a kertbe (kamera felvette), 1-szer ellopták a biciklimet (kamera szintúgy). Ötmilliárdszor kötöttek belénk csak úgy az utcán "mit nézel köcsög?" "Van egy szál cigid testvírem?" "Van egy kis apród?" Emellett hangoskodnak és igénytelenek.
2014. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Győri vagy, egy ideje ideköltöztették a cigányokat a lakótelepre, az előtt egy élhető környék volt, most pedig éjjel nem érdemes kimenni, nappal nem érdemes cigizni se, telefonálni sem. Minden éjjel szemetelnek, buliznak, ordibálnak az utcán.A tárolókat meg azóta hetente feltörik.
2014. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

Úgy gondolom, hogy nagy részük nagyon lobbanékony, nem bírják elviselni a stressz helyzeteket, hanem egyből verekszenek (lásd: mónika show :P). Ugyanakkor, mint nő, nagyon sokszor átmentem már az út másik oldalára, amikor több, mint egy roman férfi, főleg fiatalabb srác jött velem szembe, ugyanis nagyon hajlamosak arra, hogy nyúlkáljanak, tapogassanak, beszóljanak.

A kemény bűnöző és gátlástalan viselkedésükről pedig regényeket lehetne írni ...

2014. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Hozzánk is többször is mivel rossz a kerítés bejöttek és ellopták a biciklit meg a kutyánkat is.

Általános iskolába állandóan nyírtak,leköpködtek,hajamba kenték a vajas kenyeret.

A tanárnőmet meg gyerekkorában a buszon leült mellé egy c.és oknélkül pofon vágta.

2014. jan. 25. 14:52
 8/30 anonim ***** válasza:
48%
Én nekem már jó ideje nincs gondom a cigányokkal. Ha hozzám szólnak kedves leszek, és közelebb megyek félelem nélkül. Szemükbe nézek és semmi. :D Szerencsétlen egy helyzetük van ám, és még a magyar ember sem tud a saját s*arból kikecmeregni, hát még ők. Múltkor egyik srác kért egy cigit de nem volt nálam. Aztán pár órával később mikor már volt nálam cigi mert vettem, és arrafelé jártam megláttam a srácokat az egyik háznál, odamentem és kérdeztem melyiküknek kellett a cigi? Meglepetten kérdezősködték egymástól, hogy kinek kellett cigi, aztán végül nem kért senki. :D Meg kell lepni őket a kedvességgel, és mosollyal. Hú de halálos fegyverek azok, de működnek. Persze a legjobban akkor működik ha tényleg komolyan is gondolod, hogy nem félsz tőlük, ami félelem legyűrhető megértéssel.
2014. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne gondod ha nem élsz közöttük? Ha nem keresztezik utad?? Nekem sincs bajom a négerekkel ,mert életembe 3 al ha beszéltem...

Élj köztük és megtudod mi velük a baj...

Agresszívek és rasszisták 98%ban. Úgy ahogy azt írták.

http://www.youtube.com/watch?v=vgbQIReDwWE

Ennyi a gond velük...

2014. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

"Szerencsétlen egy helyzetük van ám,..."-azért a legtöbb saját maga tehet arról, hogy olyan helyzetben vannak amilyenben.

emlékszem, mikor szegény dédimamám, egy kis faluban élt, mellett az egyik szomszéd cigány volt és állandóan megdézsmálták a veteményesét, nem egy kutyáját lemérgezték, egy idő után azért nem tartott kutyust szegény, mert sajnálta őket, hogy mindegyiket lemérgezték.

állandóan fenyegették őt. aztán mikor szegény meghalt, akkor meg megbontották a pajtájának a tetejét, kirámolták a padlást, az ereszcsatornát, biciklit, de még a télre összevágott tűzifáját is ellopták. mikor a nagymamám bejelentette ezt a rendőrségen csak azért lett meg a legtöbb holmi, mert az ottani rendőr tudta kik lophattak onnét...

annyit hozzátennék még, hogy szegény mama mindig azzal jött, hogyha kérnének párszem kukoricacsövet, vagy krumplit akkor adna ő szívesen, miért kell pofátlanul ellopni azt.

2014. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!