Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is defektesnek tartanátok...

Ti is defektesnek tartanátok egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Azt állítja magáról, hogy szellemi szinten magasabban áll a kor emberénél, hogy olyan dolgokat látott/tud, amiket más nem. És hogy ő a Fény gyermeke, meg hogy a csillagokból jött, meg egyéb zöldségek.

És mások még adják is alá a lovat olyasmivel, hogy mondják, hogy milyen különleges, meg tényleg van benne valami nem evilágból való


Messzire kerülnétek az ilyet?


Már nem tini, elmúlt 20


2015. okt. 18. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

esélyes :D


(szorosabb) barátságot nem kötnék vele azt hiszem, de nem ismerem az illetőt, így nem tudom

2015. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Igen, és kerülném.
2015. okt. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Attól függ, jó nő-e. Ha használható, akkor hülyítsd azzal, hogy angyal vagy földi testben. Elég hamar el fog dőlni.
2015. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Az első mondat olvasásakor még nem mondtam volna határozottan nemet (tényleg előfordulhatna, hogy szegény hülyékkel van körülvéve, és hogy tapasztaltabb, mint sok más, pl. ha mondjuk otthon élő, anyuci által eltartott ismerősei vannak). De a többi valóban sok, szerintem ez ostobaság.
2015. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
36%
Biztos New Age-s. Ja, én kerülném. Gáz.
2015. okt. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Vannak hihetetlen jelenségek, amiket az emberiség nem tud megmagyarázni. Nem feltétlen kerülném el. Viszont szkeptikusan állnék a dolgaihoz.
2015. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk ha abból indulok ki, hogy itt van előttem 6 unalmas válaszoló, akkor inkább arról beszélnék amivel kevesekkel lehet. Mi van, ha tényleg a fény gyermeke? :O
2015. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Akkor Gyurcsók Miklóssal kell beszélgetnie. A fény gyerekei megértik egymást. Te viszont apád meg anyád gyereke vagy, így nem lesz közös témátok.
2015. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:
36%
Rohadt idegesítő nő lehet.
2015. okt. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha kellően jó segge van, bármit elnéznék neki. De ehhez már tényleg orbitálisan jó fenékre van szükség, mert azok, akik azt hirdetik, hogy "szellemi szinten magasabban állnak", kivétel nélkül a leghülyébb, legidegesítőbb, legtudatlanabb tökfejek körébe szoktak tartozni.
2015. okt. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!