Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám megszüntetni az...

Hogyan tudnám megszüntetni az irigységemet?

Figyelt kérdés
irigy vagyok mindenkire, akinek csak egy kicsit is jobb, legyen az családtag, ismerős, ismeretlen, és ez csak önmarcangoláshoz vezet, sokat javítana az életemen, ha ez megszűnne.
2015. okt. 18. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tedd tönkre mások életét.
2015. okt. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ésszerű megoldás, hogy érd el te is azt amit Ők.

Nincs előtted bezárva semmi ajtó, ha pénz kell tanulj, melózz, ha valaki okosabb tanulj többet, ha valakinek több barátja van akkor menj többet bulizni, és nyiss az emberek felé.

Folytathatnám..de szerintem érted már, mit kéne tenned.

2015. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
fordulj pszichologushoz.
2015. okt. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elégedetlen vagy magaddal, az nem olyan nagy baj. Legyél több náluk.
2015. okt. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha pszihológushoz fordunál inkább írj. Jobb munka, ingyen.

Tudati állapotodon kell változtatnod akaratosan.

Ne mások bármiben is jobb léte okozzon neget nagtívumot, vágyj rá ha szükséged van rá magadnak, magadért.

2015. okt. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, te nem vagy pszichológus. Ne élő embereken hobbizz, egy vagyonba kerül majd helyrehozni, ha elcseszel valamit.
2015. okt. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 5

Na ez az, ami felejtős. Hozzá nem értő ember beleokoskodása.

2015. okt. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok jobb lenni náluk, egyszerűen nem megy pusztán szeretném elfogadni, hogy nekem ennyi jutott és, hogy nekem ennyi is elég.
2015. okt. 19. 08:38
 9/9 anonim ***** válasza:

pl. gondolkodj úgy az ilyen dologról, olyan hozzáállással, hogy egy más szempont alapján senkinek sem föltétlenül jobb az élete mint a tiéd.(persze amikor önmarcangolod magad, az semmire sem jó)..pl. akinek nagyon jól megy a karrierje, annak kevesebb az ideje, stb. bár nem állítom, hogy nem kell tisztelni másokat, akiknek jobb a helyzete, de jobb tudatosnak lenned arra, hogy minden jó dologért áldozat jár, senkinek sem hullik csak úgy a boldogsága az ölébe.

de az irigy emberek épp úgy élik meg, hogy azt hiszik épp így kéne történnie, hogy tettek nélkül, sóvárogva legyen minden jobb. szerintem ez szünteti az irigységet ha tudatosan, felelősséggel nézek az életemre, és a dolgokra, amiket szeretnék, így eleve rengeteg dologra nem vagyok irigy, mert úgy érzem nem kellene az a dolog, és a vele járó életfeltétel sem. de valószínűleg mindenki szeretne a környezeténél valamiben jobb, vagy csak megközelítően jó lenni, ezekre való törekvés is megszünteti az irigységet.

2015. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!