Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem szomorít el,...

Titeket nem szomorít el, amikor lepontozzák a válaszotokat?

Figyelt kérdés

annyira elkeserít,amikor látom hogy le van pontozva az összes válaszom(meg a többiek válasza is)

komolyan van aki ebben leli az örömét,hogy nyomogatja a piros kezeket anélkül,hogy elolvasná a válaszokat?

próbálom nem nézni őket,de ha visszanézem,hogy mit írt hozzá a kérdező,akkor úgy is látom.

pár éve volt egy fiókom,ott 90+%ban hasznos válaszokat adtam az átlag szerint.

a mostani fiókom %-át inkább le se írom..pedig van amikor pl tudományos,vagy házifeladat kérdéseknél leírom a helyes eredményt, és a számolást, erre jön pár troll akinek gőze sincs hozzá és lehúz 0%-ra.. és akkor jön még pár ember ők is leírják a jó eredményt,ők kapnak 100%-ot, én meg maradok 0%-on, pedig ugyanazt a helyes eredményt írtam le.


2015. okt. 19. 09:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%
Nem igazán érdekel:)
2015. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

mert ez a % elvileg egy visszajelzés lenne a válaszolónak. de szétbarmolja pár troll.

egyébként a toplistában látszódik,hogy van aki egész hónapban csak PONTOZ. egy darab kérdést nem írt ki,nem is válaszolt,hanem csak pontozott..sokat.

az ilyen emberek mit gondolnak?

2015. okt. 19. 09:34
 3/30 anonim ***** válasza:
46%
Soha nem volt emiatt álmatlan éjszakám. Inkább az szomorít el, ha valaki ennyire komolyan veszi ezt a hülye pontozást.
2015. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem szomorít el, mert nem érdekel. Sokszor lepontozzák a válaszom, de így sem olyan alacsony a százalékom, úgyhogy nem tudom, hogy igazából hogyan működik :)

Akkor szokott zavarni, hogy ha valami nagyon komoly kérdésről van szó és meg szép hosszú választ adok, ami teljesen segítőkész és semmi bántó, sértő nincs benne.

A másik eset, amikor közlekedés témakörben van, hogy x városban melyik busszal jutok el ide és ide. Mivel ott lakom leírom. Erre mások össze-vissza írnak mindent, akik nem is ott élnek, csak találtak valamit a neten. Aztán olyan járatokat írnak, amik már nincsenek is :) Ez ugye azért rossz, mert szegény kérdező nem tudja, hogy akkor most mi van.

2015. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%

Eleinte zavart,de mára le sem xarom.


Sok esetben tudom,hogy a válaszom 1000000%-ig jó,mert a munkámba vág,napi szinten ezzel foglalkozom,ebből élek mégis lepontoznak,majd a rossz válaszra 100%-ot adnak,no comment...aki itt akar információkat szerezni az meg is érdemli,hiszen a Google-ben mindenre van válasz,az egész oldal felesleges,eltrollosodott,vacak. Tele kamu kérdésekkel,idiótákkal,trollokkal és bhzi propagandával.

2015. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
29%
Nem szomorít el, néha fel tud idegesíteni, de akkor is leállítom magam, mert nem az ilyen piszlicsáré dolgokon kell idegeskedni szerintem. Viszont az engem is érdekelne, hogy egyeseknek miért jó, hogy végigmennek rengeteg válaszon és nyomják a piros kezet. Most néztem vissza egy kérdést, 4 oldalon keresztül minden válasz le van pontozva, pedig volt benne helyeslő és elutasító válasz is.
2015. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem szomorít el, felőlem aztán úgy pontoznak, ahogy akarnak, nem ezen múlik a válasz értéke, nem is szoktam figyelembe venni, hogy ki hány %-ot kapott, meg én nem is nagyon pontozok max hónaponta 1-2x, van jobb dolgom is, mint hogy fel vagy lehúzzak másokat. Hát ha valakinek ez jólesik, hát szíve joga, nem fog összedőlni körülöttem a világ, ha némelyik válaszom kevés %ot kap.
2015. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%

Nekem még régi a fiókom, sokáig be se léptem, most hirtelen leesett. De nem izgat.

De ez néha bosszant engem is.

Ott vannak totál hasznos, totál igaz válaszok, 0%-kal.

Vannak témák, ami lehet szubjektív, fájhat az igazság, pl. kapcsolatok, ezért lepontoznak...DE hát nem is tudom, mire jó ez.

Inkább tetszési index lenne hasznosság helyett ...

2015. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%

Inkább idegesítő. Trollkodó választ nem szoktam írni, szóval vagy az ellentábor, vagy a pontozótrollok aktívkodnak.

Politika témakörben megszokott és már számítok rá előre.

A végzettséget, keresetet firtató kérdéseknél is mindenki megkapja a magáét, ha sokat keresel azért pontoznak le, ha panaszkodsz a minimálbérért azért.

Pl. gyerek témakörben talán unatkozó ősanyák lehetnek akik lepontozzák azt a választ ami szerintük nem jó a gyereknek, persze nem olyan szinten, hogy 1 hetes gyereknek pörköltet adnék, hanem mondjuk melyik babakocsi jobb, szóval a saját véleményes kérdések. Pontoztak már le melyik a kedvenc színed típusú kérdésnél is, sok boldogságot azoknak, akiknek erre van idejük.

2015. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem szeretem mikor egyeseknek fáj az igazság és azért lepontoznak.
2015. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!