Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mi lehet az oka, hogy...

Vajon mi lehet az oka, hogy állandóan izgalmakat keresek az életben?

Figyelt kérdés
Folyton mindenben az izgalmat keresem. Pl. sportokban síelésnél a legdurvább pályákon is 1000el száguldok le, vagy szörfözésnél simán bemegyek a Balaton közepéig, evezni is szeretek, egyszer át akartam evezni a Balatonon egy szörftalppal, de a rendőrök odajöttek motorcsónakkal és visszaküldtek. A bkv-n rengeteget bliccelek, de sokakkal ellentétben nem azért, hogy spóroljak, hanem én imádom a szitut amikor jönnek az ellenőrök, és kicselezhetem őket, elmenekülhetek előlük. Az élet minden területén szeretek trükközni, a haszontalannak, vagy nehezen megoldhatónak tűnő dolgokat csellel, trükkel, vagy valami ravaszsággal oldom meg. Szeretem a kihívásokat, a legnehezebb feladatokba is szívesen vágok bele, nem ismerek lehetetlent. Imádok túljárni mások eszén, még olyan is előfordult, h más személynek adtam ki magam. Egyébként még a légynek se tudnék ártani, így direktbe sosem okoznék kárt senkinek, nekem csak az a fontos, hogy mindig valami kalandos helyzetet teremtsek magamnak. Vajon mi lehet az oka ennek, h az izgalmak keresése a szenvedélyem?

2015. okt. 19. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami hiányzik az életedből, amit ezzel pótolsz. Igazi mély kapcsolatok, boldogság, kiegyensúlyozottság.
2015. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első körben én is azt mondanám, amit első.
2015. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezeket mind-mind egyedül csinálod vagy társaságban? Ha egyedül, akkor szerintem egyszerűen a magány az oka az állandó kalandkeresésnek.
2015. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-re szavazok én is. Érdekes volt mindenesetre olvasni- nagyjából mindenben az ellentétes, mint ahogy én élek. :D

És meg van az a revelatív, megvilágosító intuitív érzés 1-1 ilyen izgalom után, hogy igen! "aha" - tehát hogy felismersz valamit a világ igazságából? Nekem szokott ilyen lenni - de valahogy nagy csend és nyugalomkor és én pl azért is kerülöm az izgalmas helyzeteket, mert nekem kifejezetten akadály a világ megismerésében és kifezésében.

2015. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Vajon mi lehet az oka()?"

Élvezetet ad.

2015. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!