Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A véleményeteket szeretném kérni?

A véleményeteket szeretném kérni?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi lehet a probléma velem ?( légyszives ne itéljetek el )

Nos próbálok röviden fogalmazni.

@A problémám az lenne hogy szeretek mindenben kb jobbnak lenni mint más. Érts pl. Jól esik ha jobb autóm,ruháim,tárgyaim vannak illetve okosabb vagyok mint más. (Ezt nem mutatom ki csak belülről érzem)

Illetve igy is sokat elértem magamhoz képest, de ezt úgyérzem nem elég mintha többre vágynék de tudom hogy valószínüleg nem leszek soha gazdag.(talán ezt kabzsiságnak gondolnám)


@Nos ha valaki jobb nálam illetve pl. Van egy újabb drágább autója az már nem esik jól noha ezt sem mutatom ki.


Mit gondoltok mi lehet a probléma velem ? (Még egyszer kérlek titeket hogy ne itéljetek el)

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. okt. 20. 23:31
 1/8 _Harry Potter_ ***** válasza:
Túlsásosan törtető vagy, és nincs benned alázat.
2015. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Tipikus IRIGY MAGYAR ember vagy. Nincs ezzel gond, a legtöbb ember hozzád hasonló...
2015. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"szeretek mindenben kb jobbnak lenni mint más"- ez ugye a nyelvtanra nem vonatkozik?


"... illetve okosabb vagyok mint más"- akkor miért itt teszed fel a hülye kérdéseket?

2015. okt. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kettes válaszoló szerintem közel jár az igazsághoz.

Nehéz ezen változtatni mert így szocializálódtunk, ebben nőttünk fel. Talán ha kiszakadnál ebből a közegből, elmennél külföldre, ahol rajtad kívül nincs sok magyar másképp látnád a dolgokat.

2015. okt. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Problémák önértékelési technikával vannak.

S egyben nagyon nagyon agymosott vagy és tudatlan, így hiszed, pénz és tárgyak boldogíthatnak, de ezek semmit se érnek, nem vagy te több. Csak személyiség számít.

Írj ha normálizálnád magad.

2015. okt. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
nincs onbizalmad, kisebbsegi erzesed van. Pszichologus segithet.
2015. okt. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan ki az az idióta, aki nem a legjobb cuccokat szeretné magának, a legjobb nőkkel/pasikkal, a legjobb autókkal, a legtöbb pénzzel.

Mint ha csak a 10ft-os tegnapi tescos zsemléd vennéd meg a finom friss bagett helyett, mondván: Jó lesz nekem így is.

2015. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
peldaul en. nekem ezek nem szempontok amiket felsoroltal.
2015. okt. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!