Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elkezdtem írni egy történetet...

Elkezdtem írni egy történetet és erről szeretném a véleményeteket kérni. Feher-fonix. Blogspot.hu Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A történet amúgy egy horror-fantasy stílusú történet egy családi átokról.

Nagyon örülnék a kritikáknak. Várok hideget-meleget. Előre is köszönöm.



2015. okt. 8. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Kíváncsian várom a folytatást

8,8/10

2015. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sztori alapvetően jónak tűnik, sok mindent ki lehet még hozni belőle. A probléma az, hogy van néhány dolog, ami élvezhetetlenné teszi az olvasást.

Figyelhetnél jobban arra, hogy milyen időben akarod megírni a történetet. Volt olyan, hogy egy mondaton belül változtattad, egyszer múlt időben beszélt a főszereplő, egyszer jelen időben.

Aztán ott van még az is, hogy úgy tűnik, mintha nagyon előre akarnál sietni. Túl sok mindent akarsz elmondani, túl hamar. Fejtsd ki jobban az eseményeket. Gondolkodhatna többet a főszereplő, bemutathatnád a karaktereket jobban, stb.

A helyesírást is ajánlom, hogy nézd át, főleg a vesszők helyeit.

Már csak egy dolog van, és ez nem is annyira fontos, de az rendkívül zavart, hogy eddig csak 2-3 nevet hallottunk (vezetéknév vagy keresztnév, most teljesen mindegy), de mindegyik nagyon klisés, ezerszer használt volt (White család, Lucy). Jó arra is időt szánni, hogy megtaláld a megfelelő neveket.


Amúgy pedig hajrá! Ha csak néhány hibát javítasz ki azok közül, amiket felsoroltam, már sokkal jobb lesz a történet. :)

2015. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a javaslatokat! :)
2015. okt. 11. 16:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Fent van a második rész is. Vélemények?
2015. dec. 16. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!