Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem állok szóba, akik a hátam...

Nem állok szóba, akik a hátam mögött kibeszélnek. Rosszul teszem?

Figyelt kérdés

A suliban előfordult néha,hogy kibeszéltek a hátam mögött és rosszindulatú dolgokat mondtak rólam másoknak,de amikor velem beszélnek,akkor tisztára úgy állítják be,hogy minden rendben van és mintha semmi sem történt volna.

Én ezt nem tűröm és visszaszólok annak aki kibeszél engem.

Hogyha a buszon vagy valahol máshol találkozok vele,akkor inkább nem is köszönök neki.

Minek? Úgyis hülyének tart,akkor mit jó pofáskodjak?

Más azt mondta erre,hogy legyek én is ilyen és ne vesszek össze az ilyen típusú emberekkel,mert ha segítség kell nekem,akkor ezek az emberek talán segíthetnek.

Mit gondolsz erről? Te,hogy oldod meg az ilyen helyzeteket,amikor téged beszélnek ki és néznek hülyének?



2015. okt. 22. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem örülök neki és általában az ilyenek nem szoktak segíteni rajtam. Volt hogy egy lánnyal emiatt verekedtem össze egyszer, mert sok mindent hallottam vissza másoktól, amiket ő terjesztett rólam, baromságokat, ezért egyre jobban gyűlt bennem a gyűlölet.
2015. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem két ilyen "barátnőm" volt. Az egyikkel már teljesen megszakítottam a kapcsolatot. Ha egy társaságba kerülünk véletlenül, akkor normális vagyok vele, nem vagyok haragtartó, bosszúálló. De én többet nem fogok vele összejárni, nem fogok neki semmit sem mesélni. Természetesen köszönök. Nem jópofizom. De normálisan viselkedek vele.

A másikkal éppen most határoztam el, hogy leépítem a kapcsolatot.

2015. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Óó sok ilyennel találkoztam. A képembe mosolyog mikor köszön,de rá fél órára már kibeszél. Nos az ilyet nem tolerálom semennyire. Többet nem köszöntem neki. Aztán jól meg is szivattam a munkahelyen. Olyan ideges lett,hogy egész nap ordítozott. Én meg mosolyogtam rá mikor elmentem mellette. :D Hozzáteszem a nő akkora volt mint a kutya ülve,és alapból egy idegbeteg típus,nem volt nehéz felbosszantanom :)
2015. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kígyókkal nem szabad szóba állni. Egyszer kiosztottam egy ilyet, mint a szart. Nagyon jól esett. :)
2015. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a te döntésed.


Én szóbaállnék velük, ha kérdeznének valamit, és válaszolnák nekik normálisan... Ennyi.

De én sem keresém azt, hogy kommunikáljak velük...


Tele van a világ ilyenekkel...

2015. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!