Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintem utálnak és kibeszéln...

Szerintem utálnak és kibeszélnek az osztálytársaim, nagyon rosszul esik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit, és alapból nem vagyok olyan beszédes típus. Szóval vannak olyan lányok az osztályban akik olyan nagyhangúak, sokat röhögnek, és észrevettem hogy szinte majdnem az összes lány ellenséges velem. Pl. csütörtökön le akartam ülni egy lány mellé a padon, de mondta hogy menjek egy kicsit arrébb mert azt a helyet foglalja valakinek. Nem ült oda egész szünetben senki... Meg látom hogy súgdolóznak ketten és közben rámnéznek. Nagyon rosszul esik, olyan zavarba jövök hogy nem igaz, most is itt könnyezek a gép előtt. Meg ha megyek valahová a folyosón hallom hogy mondják a keresztnevemet biztos kibeszélnek akkor is. Tudom, hogy nem vagyok szép, de törekedek rá, de van amivel nem tudok mit csinálni. Szerintem nem öltözök olyan rosszul... Az a baj hogy van egy srác aki tetszik és ő is velük van szünetbe és így mégjobban zavarba jövök ha tudom hogy kibeszélnek. Tegnap is az egyik csaj egész nap lesett, pont az a "vezéregyéniség" vagy mi. Nagyon ijesztő volt. Félek hogy hülyeségeket mondanak a hátam mögött és hogy látszik rajtam hogy mennyire fáj. Meg ha beülök is oda közéjük akkor nem tudok mit mondani, nem tudok hová nézni, egy izmomat nem tudom ellazítani, nagyon zavarban vagyok, csak a körmömet piszkálom mindig. Ha sorakozunk sem akar senki mellém állni. Multkor mellém állt egy lány, és előre kiabált egy másik lánynak hogy "Nézd már meg ki mellett állok" Gondolhatjátok hogy esett... Amúgy is érzékeny vagyok és nehezen illeszkedek be közéjük. Van 1 lány akivel jóban vagyok, csak neki még általánosból van a legjobb barátnője, aki szintén az osztálytársunk, vele van mindig és az a lány engem nem nagyon kedvel, bunkón viselkedik velem. És így az a lány akivel meg jóban vagyok gondolom szívesebben van vele mint velem. Egyébként szerintem nem lenne ez olyan rossz ha az egyik srác nem tetszene annyira mert zavarba vagyok előtte és ezt csak fokozza hogy szünetekben a lányok engem szoktak fikázni... :/ Kitudja a fiúk is mit gondolnak rólam... Nagyon nehéz, segítsetek légyszives. És bocsánat, ha értelmetlen lett de nagyon kivagyok ettől.
2012. szept. 29. 14:07
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem beszéld meg személyesen valakivel(szüleiddel, akár pszichológussal), és próbáld meg leküzdeni a félénkségedet.:)
2012. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak pozicióharc, mivel te tünsz a leggyengébbnek rajtad csattan, nem neked szól.


Mutasd meg nekik hogy nem te vagy a leggyengébb, keressenek maguknak mást akint gyakorolnak.

Mondjuk kend rá a legváratlanabb pillanatban az egyik nagyhangú csajra hogy odafingott és irgalmatlan büdöset. Akár óra alatt a legnagyobb csönd közepén, mond fennhangon, az sem baj ha intőt kapsz. Tagadni fog és te is ő is tudja nem igaz, de az osztály dőlni fog.

És keress stratégiai partnereket, ha veled ilyenek másokkal is ilyenek. Ha lányok mind félnek tőlük akkor keress stratégiai partnert a fiúk között, épp róluk szól a nagyhangú lányok pozicióharca.

2012. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!