Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ilyen furcsa érzésem...

Miért van ilyen furcsa érzésem egy lánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nyáron rátaláltam egy volt osztálytársam egyik barátnőjére facebookon.

Mivel megtetszett, én unatkoztam, ezért úgy voltam vele, hogy megpróbálok vele beszélgetni.

Beszélgettem vele néhány napig, és már akkor elég furcsának tűnt, és valamiért elég hamar kiábrándultam belőle. Majd tegnap tett fel egy új képet, amin rettentő jól néz ki, és megpróbáltam felidézni, hogy konkrétan miért is hagytam abba vele a beszélgetést, de nem sikerült választ találnom, ezért ráírtam ismét.


Meglepő, de a tegnapi napon több dologról és többet beszélgettünk mint azelőtt összesen. Gyakran már félreérthetetlen jelzéseket adott, hogy kedvel, és benne lenne, hogy "továbblépjünk a következő szintre". Valamiért miközben beszélgettem vele és utána is (most is) egy nagyon-nagyon furcsa és zavaró kettős-érzést érzek/éreztem. Egyrészt nagyon vonz a lány, mert tényleg nagyon szép és belsőleg is nagyon hasonlít rám, mert ugyanolyan antiszociális, visszahúzódó mint én. De pont ez a probléma is, hogy én hiába vagyok ilyen, próbálok egyfajta látszatot fenntartani, így pl eljárogatok bulizni, inni akár a helyi nagymenőkkel is. Tehát én próbálok feljebb kúszni a 'környékbeli ranglistán', de ő totál az a lány, akit tényleg nem kifejezetten érdekli, hogy mit gondolnak róla.

Így pl már a facebook profilján is van nem 1-2 olyan dolog amit 10-11 évesként én is megmertem volna tenni, de ha ma kiraknám akkor hülyének/komolytalannak néznének.


Tehát nagyon érdekel a lány, de mintha kicsit szégyellném, ha a barátnőm lenne.

Jó, persze pár dolgot "kitudnék belőle nevelni", de ki vagyok ahhoz, hogy az ő életét az én kedvem szerint állítgassam!?


16/F vagyok, a csaj is annyi kb.


Nagyon szánalmas vagyok?


2015. okt. 23. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.vagy.ansziszociális.maximum.aszociális.a.kettő.NEM.UGYAN.AZ.

Ezt miért keveri mindenki?


16 évesen ez az érzés "normálisnak" tekinthető, persze önmagában igen, szánalmas. Az igazi életben nincsenek ranglisták ilyen szempontból, csak az ember által kreált csoportokon belül. Ha neked fontosabb egy ranglista, akkor inkább hagyd.

2015. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy szánalmas, ne gondolj ilyenekre!

Ha ennyire bizonytalan vagy még a lánnyal kapcsolatban, akkor gondolj arra, hogy még fiatal vagy, és előtted áll egy csomó lehetőség, szóval ne menj bele olyan dologba, amit igazából még Te sem tudod, hogy szeretnél-e.

Először tisztázd magadban az ügyet. Remélem helyesen döntesz végül!

2015. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nagyon szánalmas vagyok?"

Eléggé.

Még te akarod őt nevelni? Jöjj össze vele és hagyd, ő neveljen meg téged.

Ha valakinek segíteni szeretnénk nem szabad ilyen kamukkal előállni magunkat, " ki vagyok én hogy...", ez bullshit fiacskám és te is tudod.

Azért érezheted ezt, mert belül tudod rohadtul ő csinálja jobban.

Milyen feljebb? Az neked feljebb elmész és iszol??? Hűűű mekkorát ugrottál a szemembe te igazi menőjani.

Még hogy te szégyelnéd. XD Nevetséges vagy.

Probálj meg mindent elfelejteni és kérj segítséget tőle hogyan lehetsz nem környezett függő 4 éves kislány.

2015. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!