Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatban vagyok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok már 8hónapja, ritkán találkozunk.18-éves múltam és vannak igen furcsa és különös vágyaim. Veletek történt már ilyen? Mit csináljak? Szakításról szó sincs szakitásról

Figyelt kérdés
Szeretem a barátom, őszintén de ez néha bezavar ez a vágy vagy nem is tudom minek nevezhetem. De bennem van ez a különös titokzatos érzés, valami amire még nem jöttem rá., valami vágy, valami szenvedély. De tudom hogy ezt a barátomtól nem tudom megkapni. Hihetetlen jó ember, érzékeny nagyon romantikus megértő, soha nem vitatkozunk, nagyon egyek vagyunk igazi álompár, Valaki másra vágyom, valami mélyen bennem van valami

2015. márc. 30. 21:31
 1/7 Interferencia ***** válasza:
Rizsázni azt tudsz.
2015. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Értem. És talán azt megosztanád velünk, hogy mi is konkrétan a bajod? Mert mindent elmondtál csak azt nem, amit kellett volna.
2015. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Nem egyértelmű? A kisasszony durvulást akar. Több izgalmat, hogy kapná be... :D

2015. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kicsit idősebb emberre vágyom ,igazán komoly emberre.. Nem tudom jobban körül írni.Egy vágy valaki,valami más íránt.. mind1 hagyjuk felesleges
2015. márc. 30. 21:39
 5/7 Interferencia ***** válasza:

- Houston, van egy kis gond!

- Mi az?

- Á, semmi, hagyjuk.

- Mi történt?

- Semmi…

- De mondd már el!

- Nem.

2015. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kb :)
2015. márc. 30. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj. 35/F
2015. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!