Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan derítsem ki, hogy...

Hogyan derítsem ki, hogy genetikailag selejt vagyok-e?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha az lennél, valószínűleg nem is lennél a világon? Ezt meg honnan szedted?
2015. okt. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

# 1

Igen? Ajánlom őt a figyelmedbe. Ez a leggyorsabb úszó volt.

https://www.youtube.com/watch?v=MKY4UxUqjZg

2015. okt. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy vannak jobb genetikával rendelkező élőlények, emberek és vannak a csúnyák, betegesek, testileg szellemileg gyengébbek.
2015. okt. 24. 01:01
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem hinném, hogy ez a legfontosabb kérdés valakinek az életében. Nem mindegy, hogy milyen vagy? Élsz és kész, ameddig élsz, addig meg legalább ne szivasd magad, nem? Utána már nem igen lesz lehetőséged legalább kicsit is jól érezni magad. A sírban áll a víz, hideg van és büdös. Élvezd a Napsütést és a többit meg sza*d le. Amint látszik, a videóban a srác is jól érzi magát attól amit csinál, mekkora nagy sztár lett... Ő egy videóblogger és ezt csinálja, nem azon gondolkozik állandóan mennyire s*ar. Ha sz*r egyáltalán, mert szerintem egyáltalán nem az.
2015. okt. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez félelmetes :D Pont az ő videói láttán merült fel bennem a kérdés.
2015. okt. 24. 02:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kideríthetem illetve adhatok egy szintet te hol állsz, nem csak genetikailag de értékben is( ami igazán számít) ha írsz egy privátot vmely elérhetőségeddel( fb/skype).
2015. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Általában az emberek magukon érzik, hogy genetikai selejtek-e. Létezik a normális keretek közötti önbizalomhiány, de legtöbbször mindenki el tudja magát reálisan helyezni egy 10-es skálán. Ha fiú vagy, akkor abban az esetben vagy genetikai selejt, ha a következőek valamelyike teljesül rád:

*175 centinél alacsonyabb vagy (a magyar átlagmagasság 176 körül van a 90 éves vén tatákat is beleértve, a fiatalok között ez az érték inkább 183 cm).

*Minimális izomzat sincs rajtad, tehát vagy láthatóan sovány, vagy pedig elhízott vagy. Érdemes vizsgálni a BMI indexet.

*Ha már 20 éves kor előtt eléred a kopaszodást mérő Norwood-skála 2-es szintjét. ( [link]

*Péniszed hossza rövidebb, mint 15 centiméter vagy vastagsága kisebb, mint 4,5 centi.

*Bármilyen krónikus betegségben szenvedsz (pl. magas vérnyomás, cukorbetegség).

*18 éves korodra még nem volt viszonyod nővel.

2015. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2015. okt. 24. 18:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor viszont valószínűleg csak önbizalom hiányos vagy, mert egy nő nem lehet annyira ronda (kivéve ha túlsúlyos), hogy ne legyen valamilyen szintű kisugárzása. Egyébként is a genetikai selejt kifejezést nem igazán lehet nőkre vonatkoztatni, nem véletlen, hogy ők képviselik a szebbik nemet. Teljesen mind1, hogy alacsony/magas/vékony/kis mellű vagy, csak egy a lényeg: egy nő ne hízzon el annyira, hogy a jó ízlés határán kívülre essen és az arcápolásra a lehetőségeihez mérten figyeljen oda (smink, arckrém). Nekem már ez az alak is bejön és erre sem mondanám, hogy igénytelen: [link]

Persze egy privát kép ismeretében konkrétabb véleményt tudnék mondani.

2015. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7: Honnan szedted össze ezt a rengeteg, mérhetetlenül nagy ostobaságot? Nem is akarok rácáfolni egyikre sem, mert akkora sőtét hülyeség amit írtál, hogy az bárkinek szinte azonnal feltűnik! Ha ezeket Te tényleg így gondolod, akkor Neked bizarr téveszméid vannak és keress meg egy pszichiáter orvost, aki segíthetne a problémádon!
2015. okt. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!