Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Genetikailag vagyok ilyen selejt, vagy csak szimplán nagyon béna? Hogy jussak el addig, hogy járjunk?

Figyelt kérdés

majdnem 16 vagyok, majdnem minden haveromnak volt/van barátnője, csak nekem nem. még csak nem is smároltam soha.

kicsit már kezd idegesíteni, hogy ha valakivel megismerekedek, és megkérdezi, hogy van-e barátnőd, és utána hogy volt-e már, azt kell mondanom, hogy nem.


nem járok bulizni, pedig úgyérzem, hogy csak ott tudnék becsajozni.. akiket régóta ismerek, csak 1 csaj van, akivel szeretnék járni, de nem tudom ő akar-e valamit.

nagyon régóta nem találkoztunk személyesen, csak msn-en beszélünk havonta kb 1szer.. elszeretném hívni valahova 2esben, (esetleg kicsit később, ha melegebb lesz) de nem tudom hova, nemtudom mit csináljak 1 "randin" ha nem is beszéljük meg előre, hogy "ez az 1. randi" vagy ilyesmi. ha már elmentünk, akkor is hogy vezessem rá, hogy járni szeretnék vele?


akár msn-es segítséget is szívesen fogadnék


2010. jan. 15. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Puhatolózz msnen nála, vagy csak egyszerűen hívd el. az meg hogy kérdezgetnek, ne zavarjon, ha meg zavar akkor hazudj! emiatt ne érezd úgy hogy mindenképpen barátnő "kell" túl kell esni satöbbi...
2010. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igazából nem érzem úgy, hogy "KELL", hanem szeretnék.. :)

olyan kimondottan nem zavar, csak olyan fura érzés, hogy látom, hogy nem 1 haveromnak több csaja is volt már..

2010. jan. 15. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
TE SELEJT!!!
2010. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen hogy a haveroknak volt e vagy van e, ha igy jol érzed magad, akkor semmi gond. amig nem tudod magadtol kitalálni mit akarsz egy randin csinálni, addig éretlen vagy, és fölösleges. nem mindenki érik 14-16 évesen be. én is szerettem volna akkoriban is kapcsolatot, de éretlen voltam rá, nemtudtam mit tegyek. mostmár tudom kb mit kéne tenni, hogy mit akarok, vannak elképzeléseim hova vigyek egy lányt ha randira hivom, pedig nem könyvekből meg internetről szopkodtam ki. amint ösztönösen megjön az ötlet hogy mit kéne tenni, onnantol leszel érett egy kapcsolatra szerintem, addig pedig éld az életed, hülyüljetek, amit csak akarsz, csak 16 vagy, ill annyi se, ráérsz :)
2010. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Viszont írtó jó b.uzi lenne belőled.
2010. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólóval, igyekezz becsajozni mielött még befüllednél.
2010. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
I. Szent István Szakképző Iskola, alias Genetikai selejtképzőxDD
2010. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!