Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vonz jobban egy beképzel...

Miért vonz jobban egy beképzelt, bunkó lány, mint egy kedves, jószívű?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.


Van két lány aki nagyon tetszik, külsőre mindkettő egyformán szép a számomra.

Viszont belsőleg teljesen ellentétek.


Az egyik lány egy nagyon visszahúzódó, otthonülős, kicsit rám hasonlító, kedves lány, aki már a tudtomra is adta, hogy van nála esélyem és tegnap konkrétan már randira is hívtam.

Tehát szinte ez egy álomlány lehetne minden fiúnak, de fogalmam sincsen miért, mégis még mindig a másik lány érdekel jobban, úgy, hogy nála esélyem sem lenne!

Vele egy napot beszélgettem facebookon, utána ha később írtam rá, akkor már meg sem nézi és nem is válaszol rá.. Mert, állítása szerint én is csak azért írtam rá, hogy becsajozzak vele... vagy valami hasonlót írt. Egy hete írtam rá, azóta ha akart volna, gondolom csak válaszolt volna..

Szóval eléggé bunkó és esélytelen, de mégis valamiért inkább vele lennék csak barátságba, mint a másik lánnyal 'járjak'.


Ez miért van? Most konkrétan egy tökéletes lányt dobok el egy esélytelen dolog miatt, de valahogy nem zavar, pedig tudom hogy néhány hét múlva biztosan megfogom bánni..


2015. okt. 24. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát én ezt nem értem...Miért mindenki a bunkó emberekre bukik? A kedves,jószívű embereknek már nincs is értelmük? Azért mert ők nem akarnak bulizni? Nem lehet velük lerészegedni vagy felvágni vele a haverok előtt? Akkor én azthiszem szűzen fogok meghalni...
2015. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azta pichsa. Analizáció skill lvl -40 000.
2015. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mert a test ördöge erősebb a lélek tiszta angyalánál.

És rendre győz - kiváltképp a 14-18 éves fiúknál.

És sok-sok bánaton keresztül tanulja meg, találja meg, hogy helyes döntéseket hozzon.

2015. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pegig eleg egyszeru. Mindenkinek az elerhetetlen kell. Egy jatekot is csak addig akarsz,amig meg nincs.(kiveve, ha az a jatek jobb, mint amit vartal, es akkor nagyon megszereted)

Hosszan el lehetne filozofalgatni errol a kerdesrol, de ugyis az a vege, hogy neked kell dontened. :D

2015. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert még fiatal vagy és butácska :)Egyik csaj se lesz majd örökké veled,akivel most kavargatnál, szóval ha kihagyod a rendest egy esélytelenért ,akkor nagy hibát követsz el.
2015. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha nem érzed úgy, hogy a 'rendes lánnyal' akarsz lenni, akkor biztos nem kell erőltetni, gondolom ő sem bánna valakit, aki bunkók után futkos.

szerintem ez a probléma talán az önismereteddel is összefügghet, miből gondolod, hogy 'kicsit rád hasonlít'?

nekem volt már olyan élményem emberekkel, akik akartak valamit(és én is), hogy könnyen beleélték magukat ebbe a hasonlítos dologba, ami annyira megható addig a pillanatig, amikor már úgy érzed, hogy nem is ismered azt az embert, és jön az ellenszenves effekt.

a rendes lányok sem várják el, hogy "tökéletesnek" minösítsd őket, mert úgyis az a legfontosabb, hogy te tudd mit akarsz:)

2015. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 'tökéletesség' is relatív, a másik lány gondolom valami szórakoztatobb kategória.

De gondolom te abból kiindulva tartod tökéletesnek az elsőt, mert ő akar tőled valamit, pedig ez helyzettől függően egy idő után változhat. Ilyenkor én inkább magamon gondolkodnék, mint hogy másokat megítélgessek vagy felmérjek.

akármennyire lehet tökéletes valaki, az sztem senkinek se jó, ha olyanokkal áll össze, akik nem tudják, mit akarnak.

2015. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy haverom pont ilyen balfax. Ott volt neki egy rendes kedves hűséges lány, az nem kellett neki .Ehelyett egy feltűnősködő riherongy után koslat aki párhuzamosan futtat 2 palit legalább és röhög rajta, ott törli bele a lábát ahol tudja. Vannak ilyen mazohista emberek. Aztán utána ne sírjon ,mondtam neki ,mert a kutyát nem fogja érdekelni.. Én kételkedem az emberi faj latin elnevezésének helyességén hogy: "értelmes" ember
2015. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

engem az fáraszt az ilyen "kell, mert nem kapom meg" általánosodott témában, hogy nincs olyan szabály, hogy jóravaló kedves párt kell válasszon magának az ember, ha nem érzi úgy.

nekem ha feltűnne, hogy egy engem érintő személy ilyen dilemmával küszködik, nem vonzana vele már a kapcsolat gondolata.

szerintem csak a komolytalan személyiséget vonzza az ilyen "barátság" vagy mi..

2015. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!