Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Ha ezzel a...

Mit csináljak? Ha ezzel a beképzelt, undorító lánnyal egy osztályba leszek megölöm magam! (többi lent)

Figyelt kérdés

Mellesleg bocsi, ha rossz kategóriába írtam.

Az a problémám, hogy van egy lány akivel még nem vagyunk osztálytársak, de valószínű, hogy ha középiskolába ugyanarra a szakra vesznek fel minket, akkor osztálytársak leszünk! Undorodom tőle, az ilyen embereket, nem tudom kibírni idegekkel. Rámászott többször is a barátomra, pedig tudta, hogy van barátnője. Elhiszi magáról, hogy ő a legszebb a világon, van elég rendesen önbizalma (de nem is ezzel an a baj, mert jó ha az embernek van, de azért mértékkel legyen már)

Engem utál, ki fog csinálni jövőre. A másik baj, hogy én nagyon kicsinek érzem mellette magam. Nagy önbizalomhiányban szenvedek, folyamatosan arra gondolok, hogy ő tényleg sokkal jobb mindenben stb. Sírva alszok el ezek miatt minden este. Mit tegyek, hogy ez ne így legyen???? Szükségem van a segítségetekre!



2014. márc. 16. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Tartsd távol magad tőle. Ne nézz rá, ne állj vele szóba, kerüld el.
2014. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Privibe írj és segítek :)
2014. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg neki, hogy összehozod a haveroddal, ha békén hagy.
2014. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Sírva alszol el emiatt?? Szerintem akkor veled is baj van...Amúgy,ha nem szimpi el lehet kerülni,a barátod meg eldönti mi kell neki,nem a te dolgod megmenteni tőle..és miért utál téged? Fura ez a kérdés...
2014. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

"Engem utál, ki fog csinálni jövőre. A másik baj, hogy én nagyon kicsinek érzem mellette magam. Nagy önbizalomhiányban szenvedek"


Na ez itt a baj. Miért ő csinál ki téged, miért nem te őt? Hát mert neki van önbizalma, neked meg nincs. Pedig az önbizalom ingyen van. Hajrá, turbózd fel magad! Rengeteg még az idő szeptemberig. Nem lesz semmi baj, összeszeded magad addigra :-)

2014. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát mivel lányok vagytok, ezt illik diplomatikusan megoldani(mert őszintén mondom, hogyha srácok lennétek, akkor ezt egy normális keretek közé szorított bunyó oldhatná nem a legjobban, de ez így kilőve).

Nem hinném, hogy meg tudnád vele beszélni, úgyhogy passzívan kell magadban elrendezned a dolgot.

Én a helyedben lekezdenék valamit csinálni, amiben szerintem jó lennék és ami segít oldani a stresszt.Gondolok mondjuk valamilyen sportra, ahol le tudom vezetni a feszültséget, az sokat segítene neked.

De mindenképpen leülnék ezt magammal megbeszélni.Találd meg, hogy mi miatt érzed magad alacsonyabb rendűnek hozzá képest, és szüntesd meg az okot.

Emellett pedig kellene valami, ami az általános önbizalmadat megerősíti(a sportban elért sikerek itt is jó szolgálatot tesznek).

Végső esetben pedig beszéld meg ezt valaki mással, akiben megbízol.Már az is segít, ha valakinek elmeséled, hogy mi a probléma,de talán tanácsot is kaphatsz tőle.

2014. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én az ilyen beképzelt majmokon mennyit tudtam röhögni,folyton kicsesztem velük valahogy .Ha van egy kis fantáziád, jól el is szórakozhatnál, ha az osztálytársad lesz.
2014. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Menj kisebbségi komplexussal pszichológushoz.A depi nem megoldás a problémádra.
2014. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nos először is ez az a "kényes megakarom ölni magam szindróma"-mindenre ez a válasz amikor nem is gondolsz bele teljesen.Másrészt ez most nem számít,szerintem azt kéne csinálnod hogy megszégyenítsd vagy megmutasd neki hogy mekkora szardarab mert ha ő lesz a fiúk kis kedvence akkor már vége.
2014. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
először is tisztázd magadba hogy te is vagy annyira jó mint ő hanem dupla olyan jó fej. ha egy osztályba kerültök az sem katasztrófa mert lesznek rajtatok még kb. 28-30-an és elárulom, hogy az ilyen csajokat nem sokan tűrik meg, főleg nem gimiben :) ne ostorozd magad :D és ahogy lehet próbálj meg kiszúrni vele, de csak akkor ha ő is ártott neked de ne felejtsd el: SOHA NE ESS TÚLZÁSOKBA :) sok sikert!!! ha van még kérdésed írj privit nyugodtan :)
2014. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!