Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csúnya vagyok, mert van a...

Csúnya vagyok, mert van a szám felett egy anyajegy?

Figyelt kérdés
Bájpöttynek vagy minek nevezik. Engem néha idegesít, de van hogy el is felejtem, hogy ott van. Ti mit gondoltok?

2015. okt. 26. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:

A hivatalos álláspont, hogy ha nagyon kidudorodik és zavar, akkor le tudják venni nyom nélkül, és akkor egy kozmetológus le is veszi.

Ha nem áll ki nagyon, akkor hiába kéred erre, ágálni fog, tehát van egy orvosi álláspont arról, mi az esztérikus, és mi az eltávolítandó.:)

Nézesd meg, és ha csak heggel lehet levenni (tehát nem lehet égetni, csak vágni), akkor hagyjad meg!

2015. okt. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy pici anyajegy a szám jobb sarka felett. Engem nem zavar. Szépségpötty. De ha téged zavar, le tudod vezetni.
2015. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fotó nélkül...


Mellesleg van akinek jól áll: [link]

2015. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van akinek kimondottan jól áll!
2015. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudunk szinte semmiféle információt, így " "Csúnya vagyok()?"-ra nem tudunk válaszolni.

Ne érdekeljen. Felejtsd el örökre.

2015. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok emberre mondjáék, akinek van ilynke, hogy jól áll neki. Hát nem. Nem áll jól senkinek. Csak vannak olyanok, akiknek a feje többi része ellensúlyozza ezt. De ez nem súlyos probléma, a szépség megítélésében nem sokat nyoma latba, ha nem túl nagy.

Aki amúgy szép, azt ez sem csúfítja el. Aki meg csúnya, azt nem ez az egy anyajegy teszi csúnyává.

2015. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-ossal valamilyen szinten egyet értek.

Ugyanis ,ha maga az arc tetszik ,akkor nagy valószínűséggel ,nem fogja elrontani az összképet. (persze előfordulhat ,ha egyáltalán nem esztétikus).

De ha már maga az arc sem tetszik ,akkor az nem az anyajegy miatt fog.

2015. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ronda vagy mint a bűn,még,ha legalább a szájad alatt lenne ,de így...húúú,gáz ,nagyon.
2015. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!