Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet baj abból, ha a szám...

Lehet baj abból, ha a szám mellett lévő 2-3 mm-es anyajegy oldalát megvágtam?

Figyelt kérdés
Borotválkozás közben egy kicsit megsérült az oldala, nem tudom, hogy most a bőr, vagy pedig az anyajegy széle. Szinte nem is vérzik, csak látszik a seb. Lehet ebből komolyabb baj?
2014. aug. 28. 11:16
 1/2 anonim válasza:

Én a helyedbe elmennék bőrgyógyászhoz, hogy szedje le az anyajegyed mivel oké most megvágtad nem lett nagy bajod de akármikor máskor előfordulhat és sajnos az anyajegy könnyen elrákosodhat.

Érdemes lenne leszedetned.

2014. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már régebben voltam bőrgyógyászhoz és azt javasolták, hogy inkább had maradjon, mivel ez olyan mély, hogy miután eltávolitsák egy seb mara, ami mégjobban zavar a borotválkozásban. Viszont újra elfogok menni még egy másik bőrgyógyáshoz, hogy ott mit javasolnak, viszont a lényeg, hogy most nem lesz baj, mivel olvastam, hogy ez is olyan mintha csak egy sima bőrt vágtam volna meg, ugyanúgy meggyógyul, csak gyakori megvágások során lesz probléma.
2014. aug. 28. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!