Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit tegyek, ha van egy anyajeg...

Mit tegyek, ha van egy anyajegy a szám felett (már ha az) és le akarom szedetni? Többlent!

Figyelt kérdés
[link] remélem meg tudjátok nézni a képet, és hogy jó témát választotam.. nagyon zavaró, és még nem is szép >< és "levágni" nem akarom.. félek az ilyenektől, meg utána alig tudnék enni. halottam olyat, hogy cérnát tekernek anyajeg yköré, ami leesik. meg másik ok, amiért levágatni vagy mi nem akarom, az h a fejemen van.. és onnan mindig sok ér jön..előre is köszi!

2014. szept. 11. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Oh hogy régen mit meg nem adtam volna egy ilyenért a szám fölött :D szerintem nagyon csajos egy ilyen. Régen valami latin sorozatban láttam valakinek egy ilyet, azért tetszett annyira :D szerintem ne szedesd le, mert lehet több kárt csinálnak mint hasznot. Szerintem először keress fel egy bőrgyógyászt, szerintem ők valahogy leszedik, vagy ha más nem megmondják mit tegyél.
2014. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de engem idegesít mert nagyon kinn van, és félek, h elvakarom.. meg múltkor belevágtam a borotvával(csak gyorsan megcsináltam, mert alig volt idő..) És em is szép.. ilyen világosabb barna, és inkább undorító szerintem.. :/
2014. szept. 13. 20:09
 3/3 anonim válasza:
2014. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!