Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik régebben depressziósak/emo-sok voltak, de szép lassan kinőttek belőle, és áttértek egy másik, lázadósabb stílusra? (speciel itt a punk-ra gondoltam. )

Figyelt kérdés

Velem pont így volt... régen csináltam emo-s hülyeségeket, és így éreztem jól magam, de most a punk vonz. viszont a lázadás már régen is megvolt bennem, lehet, csak most bontakozott ki igazán? :D

Beszélgettem egyik punk ismerősömmel, vele is ugyanez volt a helyzet...

Bár a fő kérdésem az lenne, hogy mi miatt tértetek át a szomorkodós depiből a nagyvagány punk-ra?^^ Azért, mert beletörődtetek a helyzetekbe, csak most már próbáltok is tenni valamit? :) :D

Bocsi a hülye kérdésért, csak nagyon érdekelne :D



2015. okt. 26. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig is metálos voltam, de már 100%osan boldog életem van, régen öngyilkossági kisérleteim is voltak.

19F

2015. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem:/ mi miatt?
2015. okt. 26. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!