Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ti most akkor kiket...

Fiúk! Ti most akkor kiket hívtok "jó nőnek"?

Figyelt kérdés

Lehet már az eddigi meglátásaim tévesek, de én úgy hittem, hogy a "jó nő" kifejezés azokra a lányokra vonatkozik, akik külsőre jól, de legfőképpen nőiesen néznek ki, ami szép (lehetőleg nagy) melleket és feneket takar.

Na most itt vagyok én, aki a felsoroltak egyikével sem rendelkezik, pontosabban kifejezve nincs nagy mellem (sőt), és a fenekem sem nagy vagy kiemelkedően formás.

Ezzel szemben az utóbbi időben több embertől is megkaptam ezt a bókot(?).

Akkor most hogy is néz ki egy jó nő?Én miért kaptam meg ezt a jelzőt, ha az adottságaim nem szolgálnak rá?

16/l



2015. okt. 26. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen a vékony kislányos lányokat szeretik. Ha nem vagy elhízott az 50%-ban növeli az esélyeid, ha szép az arcod az szintén.
2015. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a nőies alakra használjuk. Ha valaki ettől eltekintve szép - itt gondolok minden másra -, arra használható ez a kifejezés. Egyszeráen szépnek tartanak, ennyit takar ez az egész. Kicsit sokat gondoltál bele a "nő" miatt.
2015. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a "Jó nő" akitől bizsergést érzek a nadrágomban. A testalkata mindegy, lehet kifejezetten csúnya is, ha akár csak egy testrésze, vagy egy mozdulata is felizgat.

:D

2015. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, kiktől kaptad a bókokat. Nyálcsorgató 40-es nagybácsiknak minden 16 éves kislány "jó nő", a nagyon extrém kivételektől eltekintve...:D
2015. okt. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
az elsovel egyetertek. ha nem kover, es szep az arca egy lanynak, akkor nekem o mar jo nő:$
2015. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyén tetszésének megfelelő külsejü nő.
2015. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Firedoom ***** válasza:
Az első jol mondta. Nekem kifelyezetten a laposabb lányok tetszenek. Minden himnek mas az ízlése, valoszinuleg sok olyan van akinek te tetszel.
2015. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A jó nőnek ki lehet nyalni a pináját. Aki rád azt mondta, hogy jó nő vagy az szeretné kinyalni a pinád.

Egész egyértelműen le akar feküdni vele.

2015. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A jó nőket,, de ez férfinként változó hogy mit takar!
2015. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel a szépség relatív. Kinek mi jön be.

Akár milyen meglepő nekem például nem jön be se a nagy mell, sem pedig a nagy fenék.

A jó nő kifejezés mindenki számára más. Ha én azt mondom egy lányra, hogy jó nő/csaj, akkor szerintem az, más szerint nem biztos.

Lehet éppen a te adottságaid számítanak az adott személynek jónak, ezáltal kaptál pozitív visszajelzést tőle(/tőlük) :)

Fenékre és mellre visszatérve, ha már megemlítetted: nekem jobban bejön a kicsi, vagy közepes - vékony testalakhoz. Szerintem jobban is illik. Nagy semmiképp :/

19f

2015. okt. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!