Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan döntöttétek el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntöttétek el, hogy kiket hívtok meg a lakodalomba?

Figyelt kérdés
Nekem 5 olyan barátnőm van, akiket mindenképp szeretnék, ha ott lennének, meg ott vannak még a párom barátai is, meg ugye a rokonok mindkét oldalról (neki három tesó, nekem kettő, meg a szülők, és ez csak a szűkebb család), azt se tudom, hogy pl. unokatestvéreket, nagybácsikat meghívjunk-e. Összesen kb. 40-50 főre gondoltunk. Ti hol húztátok meg a határt?
2010. aug. 2. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az kell eldönteni, hogy mi a főbb szempont, hogy mindenki ott legyen, aki nektek fontos, vagy az anyagi lehetőségek...


ha már a szűk család és a jóbarátok kiteszik a létszámot, akkor már ne gondolkodjatok nagynénik/bácsikban, unokatestvérekben, mert vagy az összes, vagy egy sem, mert aztán jön a sértődés...

2010. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg ugye azokat illik visszahíni akinek a lakodalmában ti is voltatok. Az előző válaszolót kiegészítve.
2010. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
visszahívni bocsi
2010. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben nekünk illetve nekem a szüleim segítettek. Csak az ő másod unokatestvéreit és gyerekeiket hívtuk meg.. így is az én részemről voltunk 80-an.
2010. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy milyenek a szokások a családban...


Nálunk például időtlen idők óta szokás, hogy a szülők testvérei és azok gyerekei (unokatestvérek) ott vannak az esküvőkön.


Érdekes módon a férjem családjában is ez a szokás!


Így aztán magától értetődött, hogy az esküvői vacsorán a rokonság és csak a legfontosabb 1-2 barát vett részt (igazából ilyenkor a barátok nem túl jól érzik magukat a rokonok között).


Mindenki mást (munkatársakat, távolabbi barátokat, régi osztálytársakat, egyéb ismerősöket) a házasságkötő terembe hívtuk meg.

2010. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!