Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Németországba a migránsok...

Németországba a migránsok miatt valóban hülye ötlet dolgozni menni?

Figyelt kérdés

Egyfajta célom volt a suli után, hogy külföldre megyek 1évre mosogatni, hogy pénzt keressek az egyetemre.


Vagy menjek inkább Londonba... Nem is tudom hová lenne érdemes mennem.



2015. okt. 27. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:

1.A migránsoknak eszük ágában sincs dolgozni.

2.A németeknek, angoloknak eszük ágában sincs foglalkoztatni őket.

3.99%-nak valószínűleg semmiféle végzettsége nincs.


Tehát nem nagy konkurencia szerintem.Inkább a számuk az, ami miatt kiszorulhatnak egyéb országokból bevándorlók, hiszem szó szerint millióan vannak és lesznek is még egy darabig.Hol lehet elhelyezni annyi embert?Próbálj olyan országot keresni, ahová nem tódul annyi migráns.

2015. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amilyen nyelven beszélsz, ill. amilyen nyelven meg akarsz tanulni jobban beszélni, ahol hosszabb távon is élnél. Berlinben elleszel némettudás nélkül is. A migránsok valóban nagy konkurenciát támasztanak, de azt hiszem még nincs legalizálva a munkavállalásuk, a Tiéd ellenben igen, ha magyar állampolgár vagy.


Miért mosogatás? Mi szeretnél lenni, gimnáziumot végeztél, vagy van szakmád? Milyen irányba tanulnál tovább?

2015. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretek mosogatni :), de más is szóba jöhet cél, hogy havi 300-at félre tudjak tenni.
2015. okt. 27. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:

havi ezer eurot nem keresel meg mosogatassal nettoban sehol. es akkor meg nem is koltottel egy fillert sem.


teljesen irrealis az elkepzelesed.

2015. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeretsz mosogatni? :)

Majd amikor napi 10 órát kell mosogatnod és úgy fognak az ujjaid kinézni,mint egy vízi hullának,akkor is ezt fogod mondani?

Egyébként sok menekült csalódott,mert azt hitték,hogy kaviárral,lakással és BMW terepjáróval fogják őket várni a németek,hát nem:

[link]


"Vagy menjek inkább Londonba" A világ egyik legdrágább városa London. Semmi végzettség nélkül örülnél,hogy a lakbért ki tudod fizetni,nemhogy még félretenni. Ha gyűjtögetni akarsz,akkor ne oda menj.

Mondjuk,ha élveznéd,hogy tucat pakisztánival,arabbal és négerrel kell együtt élni akkor hajrá.

2015. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"cél, hogy havi 300-at félre tudjak tenni"


Különösebb szaktudás nélkül? Álmodozz még kicsit.

2015. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog menni. Németországban dolgozom, vendéglátózok átszámolva havi 360 nettóért, és ebböl olyan 150 marad, miután kifizettem a lakást, rezsit, bérletet, és vettem kajàt. Ráadásul én a párommal vagyok, így azért jobban jövünk ki. Havi 5-600at kéne keresned, hogy 300at félre tehess, az meg mosogatással nem fog menni.
2015. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!