Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnék erős lenni, de...

Szeretnék erős lenni, de egyre inkább lehangol a környezetem. Mit tudnék ellene tenni? Van aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés

30-as éveim elején vagyok és fiatalabb koromban tele voltam ötletekkel, életenergiával. Régen is mindig leszóltak, ha valami "világmegváltó" ötlettel álltam elő, de akkor még kevésbé foglalkoztatott. Most viszont már egyre kevésbé tudom elviselni a környezetemet. Egy vidéki városban élek és egyre inkább szív magába be a szürkeség és az igénytelenség. Régen azt hittem, hogy képes vagyok egy tipikus magyar lakótelepről kitörni és minőségibb életet élni, most már kezdem elveszíteni a reményt. Úgy érzem, hogy megöl a környezetem, az emberek közönye kiábrándultsága és középszerű gondolkodása. Hülyének néznek ha másmilyen vagyok. Hiába lesz bármilyen sikerem, soha nem fogják értékelni.


Hogyan tudnék kitörni ebből, új társaságot találni, új lehetőségeket. Elfelejteni a hiteleket, a rezsit, a szülők elvárásait (sajnos segítenem kell őket és meg is teszem amit tudok, csak emiatt is nehezen tudok mozdulni, pedig saját családom nincs) az értelmetlen és idióta munkahelyi kötelezettségeket. Úgy érzem ilyesfajta létnek nincs semmi értelme, de ha bárkinek kifejtem az érzéseimet, hogy úgy érzem én "magasabb" létre születtem csak kiröhögnek...



2015. okt. 27. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Hátra arc, egy az egyben, más nincs, drasztikusan. Minden holtsúlyt lefejteni, fel fogsz lélegezni.


Sok sikert!

2015. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

"Hiába lesz bármilyen sikerem, soha nem fogják értékelni."

Who the fckin cares?

Te is tudod mennyire buták és agymosottak még is nekik akarsz megfelelni fejlődés helyett?

Sajnos nagyon tudatlan vagy. De tökéletesen jól látod amit kapsz rendszertől és emberektől akik rendszer tköetik csak negatív de ennek nyomós oka van, ha írsz őprivátot kifejtem és segítek kitörni e állapotból.

Tudati állapotoddal van probléma. Érzelmeid és logikát követnél és még is hagyod magad ingerelni azok álltal akik fejlődés ellen futnak.

2015. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne foglalkozz a környezeteddel! Légy olyan amilyen te akarsz lenni! Csak nyugodtan legyél másmilyen! Sok sikert!
2015. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Óóh de ismerős a szitu.

De igazuk van az eddigi hozzászólóknak, ne törődj mások véleményével, nem vagy köteles megfelelni senkinek sem!

Igenis legyél te is néha kicsit önző, és koncentrálj jobban magadra, a vágyaidra, ha még vannak.

Én is ilyen voltam, aztán elköltöztem a szülőktől, és jobb lett minden.

Te nem vagy abba a közegbe való, ezért kéne neked egy környezetváltozás, ahol már jobban meg tudod majd válogatni a körülötted lévő embereket.

És igen is muszáj szelektálni, mert aki megszól téged, vagy lenéz, azt ki kell iktatni az életedből, legyél kicsit öntörvényűbb.

Amúgy fiú vagy lány vagy?

Bár végülis bármelyik is vagy, egy társas kapcsolat lehet, hogy jót tenne neked.

De persze csak olyan társsal, aki hasonlóan gondolkodik a dolgokról, mint te.

2015. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyere át megiszunk egy sört, felautózunk a hegyre, kajálunk egy jót, aztán hangoskodunk az új hangrendszerrel eggyet.
2015. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Az emberek gyűlölik azt aki ki akar törni közülük de tisztelik és hősként szeretik azt aki megtette. Ez egy furcsa ellentmondás de így van."


[link]

2015. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ideje elköltöznöd onnan.
2015. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!