Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én skinhead vagyok. Szerintete...

Én skinhead vagyok. Szerintetek elég az ha nullás géppel vágom a hajam és nem borotválom?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Egy fenéket elég! Minden reggel, de lagalább kétnaponta borotválni kell!
2015. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
77%
Nem,én is skinhead vagyok én szörtelenítő krémet is használok . Próbáld ki nyugodt szívvel ajánlom
2015. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem elég!
2015. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan borotváljam? Simán borotvahabbal?
2015. okt. 28. 14:17
 5/10 anonim válasza:
Szerintem maradjon pár mm....a legkissebbel levágod és ugy pont tökéletes, nem kell full kopasznak lenni :)
2015. okt. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én többnyire az évszaknak megfelelően vágom, nyáron nullás, télen néha hagyom, hogy egy centire is megnőjön, már lassan 30 éve és ez bevált. Így télen nem fázik meg a fejem, ha sapka helyett csak egy kapucnit használok sem.
2015. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem az öltözködés vagy a hajviselet számít, hanem a gondolkodás, a hit, az elhivatottság.
2015. nov. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Babó Gergely válasza:
Üdv. Nem attól leszel skinhead hogy le borotválod a hajad, a legfontosabb az hogy helyén legyen az eszed , a hit, ne futamodj meg semmitől, mindig álj fel ha bármi is történik !! Amúgy en borotvalni szoktam két naponta habot használj es sohase visszafelé borotváld(amerre áll a hajad arra kell mert ha ellentétes irányba borotvalod csúnyán begyulladhat es az nem kellemes) , és miután végeztél kend be arcszeszel hogy fertőtlenítse :)
2015. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából nem rég ( kb fél éve) kezdtem el így öltözni. Eddig is rövid volt a hajam ( 1-3 mm) viszont ritkán hordtam bakancsot és bombert. Az eszme 10 éves korom óta bennem van. Itt volt az ideje kifejezni az általam vallott eszméket. (PL: Rasszizmus, Hungarizmus, stb...) Jórészt mások tettek azzá aki vagyok.(fajgyűlölő) De voltak és vannak velem született gondolatok is. Aki ezt vallja az civilben is ez. Tudom nem az öltözet számít, az csak egy vizuális kifejezőeszköz. Ez vagyok én, SKINHEAD mindörökké!!! Szebb jövőt!
2016. jan. 25. 16:30
 10/10 anonim válasza:
SZEBB JÖVŐT !!! 👊
2016. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!