Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a skinhead-...

Miért van az, hogy a skinhead-ek, neonácik, szélsőségesek, hungaristák nagy része a munkásosztályból származik? Esetleg szegények.

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
szerintem igen elégedetlenek az életükkel, és legyen kire fogni
2014. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

@10:05


Na jó, de akkor a diplomás jó körülmények között élőket mivel magyarázod?

2014. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert ezek a rendszerek mindig a munkásosztálynak teremtettek jobb körülményeket. A diplomások érdekeit viszont a mostani fidesz sem nézi, ahogyan a munkáspártok sem.
2014. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Mert általában ők veszik észre,hogy mi az oka annak,hogy ilyen szar a helyzet az adott országban. Például nézz meg 1 gazdag embert: (Általában) Megvan mindene,pénz stb. Miért foglalkozna ő azzal,hogy a többi ember hogy él,hisz emgvan mindene,akkor miért tenné?Gazdag ember nem fog neked dohányt törni ,leszarja. A pénz mozgat mindent és neki ez megvan,mivel ma már a pénz nem csak egy eszköz.(kivéve azok,akik rendelkeznek valami nemzeti érzelemmel)


Na meg az első angol skinehadek is a munkásosztály tagjai voltak,talán ez is lehet valami előzménye.

2014. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Mert képzetlenebbek, butábbak és könnyen befolyásolhatóbbak. Nem tudtak érvényesülni az életben, és eszükbe sem jut, hogy ők kúrták el. Nem, helyette szidják a cigókat, zsidókat, fekákat, melegeket, ázsiaiakat, vagy bárkit, csak magukba nézni ne kelljen.
2014. aug. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Attól,hogy valaki szegény még nem buta!
2014. aug. 2. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Kivétlek persze vannak, de általában azért egy építkezésen dolgozó kőműves meg egy egyetemi tanár között van intelligenciakülönbség. Inkább azt mondanám, hogy az értelmiség szónak nem véletlen alapja az értelem. Lehet, egy filozófus zseni rosszul keres, "szegény", de ettől még nem a munkásosztály tagja. A szegény és a munkásosztály szavak nem feltétlen azonos rétegeket takarnak.
2014. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
32%

,,Mert képzetlenebbek, butábbak és könnyen befolyásolhatóbbak. Nem tudtak érvényesülni az életben, és eszükbe sem jut, hogy ők kúrták el. Nem, helyette szidják a cigókat, zsidókat, fekákat, melegeket, ázsiaiakat, vagy bárkit, csak magukba nézni ne kelljen.,,


Nem mernék olyat állitani amit te,sőt,megsem fordult a fejembe.Mink magyarok,skinheadek,pánkok,hungaristák,buták vagyunk?Könnyebben lehet minket manipulálni?Igen a legtöbb magyar embert-népet,akik mostanság bruttó 110 000Ft keresnek személyenként és családjuk van,nincs idejük elgondolkozni az igazságon,van elég problémájuk,pont azzal vakitsák el öket,még akkor is vakok,ha tudják,mert nem akarnak problémát,és úgy lássák,nem tesz más sem ellene,hogy jobb legyen az élet Magyarországon.Boccs jobb legyen,jó legyen.Jó magam szlovákiába élek,mint álampolgár,de a NEMZETISÉGem MAGYAR,és MAGYAR VAGYOK és LESZEK.Nálunk is hasonló a helyzet.Nekem csak 9álltalánosom van befelyezve,nagyon sok kölcsönök a nyakamon.Nem tartom magam butának,sőt ellenkézőjét.Az,hogy nem fejeztem be a középiskolát,4évig csak jártam iskolába vagy nem,annak nagyon sok oka lehet,főként családi és lehetőségeknek az oka.Eleve azért nem állitanám azt!Egyedül élek,és munka után,mindig van min elgondolkoznom.Mink a munkás osztájba tartozunk,és elhiheti bármelyik gazdak vagy politikus,hogy többet tudunk náluk,csak nincs megadatva a lehetőségünk,mert nem oda születtünk,az mindig is úgy volt és lessz.Igazi politikusnak,nem taknyos 25évesnek kell lennie,akinek az életbe mindene megvolt,mert az szart sem tud igazán,csak gondolja,de az kevés.Az a gond,hogy vagyunk,,lásd a felsoroltakat az elején,,és mégsem vagyunk.Nem tartunk igazán össze a népért.A nép nem tesz addig mert a kéz megvan kötve,és félnek,,család,,anyagi veszteség,,Kellene alakitani valamit,és lassan tenni,kapcsolatokat mindenhonnan,pénzt a közjóra szerezni,emebreket,parlamentből,információ képpen,szövetségeseket,hogy nekik is jó legyen,megeggyezéssel,békével kötni,és elinditani a népet,mikor eljön az idő.Vesszen Trianon!Ha nem lépünk akkor,nem megyünk,csak forgunk minden körül,és a nagyok,,kevesebbek,,pedig bábként továbbra is mozgatnak.Tennünk kell valamit,a népnek reményt és erőt adni,ahhoz hogy megtegyék azt amit megtennének,csak félnek,nincs támogatás,bátorság.De ölbetett kézbe nem jutunk semmire sem,csak áradunk a sodrással.Mégegyszer idézem,,a szegény népé a hatalom a többség és az ország,,Mink tartjuk fent az országot,nem pedig a disznók az állatkertbe,ők csak meglopnak,megetetnek mint a vérbeli zsidók.És hogy miért hibáztassuk a zsidókat,a választ megadtam,a cigányokat azért,mert el....ták maguknak,betelepettek,pont európa közepébe,mert több irányba is lehetőséget láttak ha az egyik nem jön be,és ugyan olyan jellegü dumával,megtévesztéssel a magyar,szegény népet megetették,ahogy azok az álatkertbe üllök.Keservessen dolgoznak a megélhetésért a jó nép,maguknak az államnak és a cigányoknak.Eljön az a idő,mikor sajnáltatják majd magukat,hogy ők dolgoznának,beilleszkednének a társadalmunkba,de mindenhonnan kitaszitják őket.,,Jaj megfájdult a szivem :-D ,,pont azért mondják majd,hogy megint csőbe hózzanak.Országot lassan eladják a magyaroktól,a földünket,amiért őseink vérüket ontották.Bejöna külföldi,bármelyik országból és jó pénzért megveszik a földet,és dolgozhatunk nekik negyed annyiért és örülünk hogy van munkánk.Tényleg örömnek lehetne nevezni?Vissza kellene vásárolni és mink dolgoznánk otthon,nekik ha kell a termelés mégegyszeres áron kiszálitásra,és nem nekik dolgoznánk mink.Becsülöm még valami szintem Magyarországot,mert még Forint megmaradt,de a NATOról is le kellene mondani,és vissza venni földünket ami már lehetetlen,,csak polgárháborútól kezdve,,talán lehetne.Itt szlovákiában,kegyetlenebb a helyzet,elfelejtik a szlovákok hol élnek milyen földön,utálnak minket,le akarnak nyomni.Nagyra tartsa magát a szlovák nép,e nem tudom mire.Cseszlovákia volt az első hiba,leváltunk tölük,mert ha szlovákia lessz akkor egy erős állam leszünk,az persze,szétlopták eladták az országot,és elfelejtik holl élnek.Demokráciát akrunk,meg kapta a nép,mégsem szólalhat meg,még úgy sem mint előtte,,szólásszabadság,,Müködik,csak nem a munkás szegény népnek ,,nekünk,,szólj és nem leszel,,ők szólnak akkor úgy kell lennie,behúzva a népet a csőbe,hogy ne kérdezzenek és ne szóljanak,,elveszik a szólásszabadságot,,utólag már késő,mert elcsesztük,mert hiszünk még a jóba,tisztességbe,becsületességbe.Csak ne hidjetek egy állatnak-állatoknak vagy bárki másnak aki nem igaz MAGYAR.Mert csak eltaposnak,és megszerezik azt ami kell,és mink az öröm érzésből,kiábrándulunk és rájövünk az igazságra,hogy hagytuk magunkat és mink tehetünk róla,mert hittünk magunknak,,népnek,,nem gondoltuk át,nem kaptunk időt rá.Késő lett mikor észbe kaptunk.Az mondó vagyok,hogy annyira meghalt bennünk az összetartás,hogy már úgy élünk,,belenyugottunk,,már mindegy,majd csak valahogy túléljuk,vagy belekezdünk valami roszba,hogy legyen,,na de ez már más történet,,Gondoljunk a SZÉP RÉGI MAGYARORSZÁGRA képeire,történelmére.És arra,hogy lassan a nép elhidegül,érzéktelenné válik,és sok ember aki megmarad MAGYARNAK idegennek fogja magát érezni a szülőhazájába.A jelenlegi fiatalokat nem érdekli,mert túl fiatalok a szüleik,és az ő szüleik más korba éltek,nem számitottak arra ami lessz,és nem volt idejük felkésziteni a gyereküket a jövőre,mert nekik is új volt a rendszer változás-ok.Attól félek,ha továbbra hadjuk,akkor elfogyunk MAGYAROK és már nem a mi földünkön fogunk lépkedni és gyönyörködni.Ha harc legyen harc,én is a Magyarok mellett állok bármi áron!!!És még naygon sok mindent irhatnék,amit megfigyeltem,tapasztaltam,olvastam-tanulmányoztam.És egy szegény családból származó,középiskolai végzetségnélküli ,,ember,,vagyok.,,Valahol el kell kezdeni,,1ember nem tud változtatni,de sok ember 1cél érdekében,már tudunk.Áldozatokra is várhatunk,de áldozat nélkül gyözelem nincs!Mindenkinek megkell értenie.Na ennyi lenne tömören.

2014. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!