Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt skinheadek? Vagy...

Vannak itt skinheadek? Vagy nektek van skinhead ismerősötök? Milyenek úgy általában?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Van sajnos. Én nem kedvelem bennük azt hogy annyira rasszisták. A beszélgetések témája előbb utóbb mindig a romákra, négerekre fekete bőrűekre terelődik, és hallgatnom kell a szidalmakat, meg a különböző ocsmány dolgokat. Újabban politizálás is megy, hogy milyen kormány kellene hogy ezeket elzavarják innen. Én abszolút nem vagyok rasszista, így nekem nem tetszik ez a viselkedésük. Valahogy kerülöm a társaságukat, mert hiába van téma mindig ugyanoda lyukadunk ki, hogy már megint a piszkos... stb-stb.
2014. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nincs, régebben voltak. Attól függetlenül, hogy voltak, akiket személy szerint csíptem (és akiket pl. marhára nem) közülük, egy dolog irritált: hogy mindig, mindig redundánsan visszatért a politikai fröcsögés. Sok részével én egyet is értek, hajajaj, de még mennyire - de ettől még nem akarok egyfolytában politizálni, politikáról kiselőadásokat hallgatni, mert a csapból is ez folyik, unalmas, annyi jobb beszédtéma van még. Ugyanez áll minden politikai kérdéseket központba helyező szubkultúrára is.


Ezen felül meg személye válogatja, melyikük milyen, nem szubkultúra és nem politikai irányultság alapján választok ismerősöket és haverokat.

2014. jún. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Szerencsére már sehol sincsenek, mert lételemük a gyűlölködés, a közösségépítő magatartás teljesen hiányzik a mindennapjaikból, ezáltal egymás között sincs meg az összetartás bennük. Régen bennem is megvolt ez a nyomorék hajlam, mert olyan idióta barátaim voltak, de szerencsére elköltöztem, és más életet élek. Azoknak azóta sincs családjuk, életük, maradt nekik a gyűlölködés, irigykedés, közösségromboló életszemléletük.
2014. jún. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Rühellem őket. Punk zenét hallgatok, punk koncertekre járok és nemegyszer volt már, hogy 20-40 éves skinek direkt kimentek a koncert helyszíne elé és megverték a szerencsétlen punkokat. De persze csak azokat merték akik 18 alatt voltak vagy elég részegek voltak, szóval akik tutira nem tudtak védekezni. Az ilyen kis nyeszlett karú, 15 éves, fehér fűzős, divat-náci kis köcsögöket meg simán csak sajnálom és lenézem. http://www.youtube.com/watch?v=fAmazjRfuB0
2014. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én skinhead vagyok és vannak ismerőseim is. Akiket ismerek normálisak, nem karlengető nácik ahogy én sem. Viszont vannak a DIVATSKINHEADEK akikre illik az előzőek leírása. Ezek csak azért járnak bakancsba, borotválják le a fejüket mert keménynek érzik így magukat meg ez a menő náluk. És a város közepén csoportba "Zich Heil"-eznek lóbálják a kezüket leszólnak mindent ami nem tetszik nekik közbe egy szót nem értenek az egészhez. Így lejáratják a többi skinheadet.
2014. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm a választ :) Megnyugodtam, már kezdtem azt hinni, minden skinhead ilyen nyomorék, mint ahogy az előző válaszolók írták :ss
2014. jún. 28. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!