Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ti is kanosak vagytok...

Fiúk, ti is kanosak vagytok az álmaitokban?

Figyelt kérdés
Én álmomban ha egy kicsit éberebb vagyok akkor egyből lányokért rohanok, egyszer fordult elő eddig hogy nem. Kíváncsi vagyok, más fiú is van így ezzel? Köszi a válaszotok.

2015. okt. 27. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem miért nem jutnak ilyen álmok!? Én olyanokat álmodok, hogy egy 20 méteres aranyozott angol OldTimer kocsit kell ellopnom az EmpireState Building elől meg agresszív orrszarvúak ellen harcolni meg ilyenek... :D
2015. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
xD A tiéd sokkal akciódúsabb! Én tegnap azt álmodtam hogy az osztályomból minden lánynak nagy melle és nagy feneke volt, és engem egyik sem érdekelt, ez az egy kivétel volt amikor nem érdekelt.
2015. okt. 27. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Előfordul de nem olyan gyakran mint szeretném :D


Legutóbb kb. két hete egy fullos szőkével keféltem a vízparton, engedte popsiba is, na abból rossz volt felébredni :D

De azóta nem emlékszek ilyenre.

Amúgy csomó hülyeséget is álmodok, meg van, hogy olyan mint ha filmet néznék, mert qva jó sztorija van a történetnek, azokat az álmokat is szeretem :)

2015. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok xD


Egyszer álmodtam olyat, hogy rajzórán kefélek, de amúgy mindig ilyen epic történetek vannak részletesen kidolgozva a legkisebb részletig. Hónapokig olyan álmaim voltak, hogy a garázsból vörös szemű vízilovak jönnek ki az udvarra, egyre több, mert egy ilyen víziló-generátor volt a garázsban és amikor már kijött a 64. víziló, akkor kimentek az utcára és rohamot indítottak a város ellen.


Álmodtam már ugyanilyet egerekkel is. Egy Ősanya-egér folyamatosan szülte az egereket, percenként 600-at...


Jajj, ez a legjobb: Ez is visszatérő álmom, tíz percig szokott tartani: Egy létra van előttem, 3000 méter mély szakadék van alattam és át kell jutnom a túloldalra. Megyek - megyek -megyek , aztán elesek és beb@ szom a fejem a létrába ...és ilyenkor így felijedek akaratlanul. xDD De ha visszaalszok megint kezdem elölről...

2015. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ébren, és álomban egyaránt!
2015. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Igaz, én lány vagyok. Nekem néha vannak nagyon perverz álmaim, amik félig fantasy és sci-fi beütésűek:D elrabolnak az űrlények (akik embereknek néznek ki) és a rabszolgájukká tesznek, meg sárkányok meg minden... Furák...

De már kiskoromban is voltak:D az oviban mindig a "kukikkal" álmodtam...

2015. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van mikor. Volt mikor kiakartak rabolni és hazáig vonszoltam a lányt aki kiakart, majd megerőszakoltam.
2015. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os kérdező! "rabszolgájukká tettek" ez alatt szexrabszolgát értesz?
2015. okt. 28. 19:40
 9/9 anonim válasza:
Én is lány vagyok. Én nem rég azt álmodtam, h egy wc-ben csinálom egymás után pasikkal. Néha szoktam ilyenek álmodni... Nemrég elraboltak, csak nem tudom h mit csináltak velem. Egyszer egy ereszről rólóg, aztán felhúznak leütnek egy fegyverrel és lelöknek a lépcsőn. Általában ilyen hülyeségeket álmodom...
2015. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!